АвторизаціяРеклама

» » » Огляд спортивних годинників для бігу

Огляд спортивних годинників для бігу

Огляд спортивних годинників для бігу Спортивний годинник - це відмінний пристрій, за допомогою якого ви можете не тільки дізнатися точний час, а й будете постійно контролювати свій фізичний стан.

Мода на здоровий спосіб життя просто не могла пройти повз найбільших виробників електронної продукції, які сьогодні випускають величезну кількість моделей годинників з масою різноманітних функцій для спортсменів-професіоналів і бігунів-аматорів, які прагнуть зміцнити своє здоров'я. Деякі із спеціальних моделей годинників для бігу представлені в нашому огляді. Купити спортивні часи можна в спеціалізованих магазинах.

Casio W-S200H-1A
Багатофункціональний годинник для бігу від відомої у всьому світі компанії Casio. У даній моделі використана сонячна батарея, яка заряджається прямо під час тренування. Навіть якщо розрядиться батарея, годинник може працювати в повній темряві протягом 13 годин.

Модель забезпечена секундоміром, який дозволяє засікти проміжний час подолання дистанції і загальний результат тренування. 120 останніх результатів зберігаються у пам'яті пристрою, по них ви можете визначати, якого прогресу досягли за час занять.

Коли пам'ять повністю заповнюється, пристрій автоматично видаляє самі ранні показники і продовжує записувати результати чергових тренувань. Дата і час проведення вимірювань також зберігаються.

Також в Casio W-S200H-1A передбачений таймер, що працює в інтервальному режимі. Ви можете задати два різних інтервалу часу, які будуть відраховуватися по черзі, з повтором або без нього. Така функція відмінно підійде для спортсменів, які практикують у своїх тренуваннях інтервальний біг - чергування відрізків часу, які необхідно бігти з великою швидкістю.

Зі стандартних функцій годинника в цьому пристрої є можливість перемикати режими 12/24-часового відліку часу, 5 різних будильників з можливістю повтору сигналу через 5 хвилин і автоматичний календар.

Casio CHR-100-1V
Наступна модель спортивних годинників від японської компанії Casio забезпечена пульсомірами, що дозволяє уважно стежити за своїм станом під час тренування. Пульс вимірює спеціальний пристрій, який кріпиться на грудях і передає дані в годинник за допомогою бездротового радіозв'язку. Ви можете встановити гранично допустиме підвищення пульсу.

При досягненні цього показника годинники дадуть вам звуковий сигнал, пропонуючи знизити інтенсивність навантаження. Крі того, пристрій забезпечений лічильником витрачених калорій, його можна успішно використовувати коли бігаєте щоб схуднути. Всі дані ви можете побачити на екрані зі світлодіодним підсвічуванням.

Garmin Forerunner 405 HRM
Найкращій багатофункціональний годинник в сьогоднішньому огляді - це Forerunner 405 HRM від компанії Garmin. Дані годинники-пульсомітри не тільки ефективно стежать за показаннями вашого пульсу, вони ще й записують всі дані пройденої дистанції.

Таку можливість їм забезпечує вбудований GPS-модуль. Ви отримаєте детальну інформацію про тривалість дистанції, про час, витрачений на тренування, про середню швидкість проходження траси. Бездротові технології дозволяють синхронізувати всі дані з програмним забезпеченням від Garmin, аналізувати їх і вибудовувати максимально ефективні схеми тренувань.

Крім того, всю інформацію, разом зі своїми враженнями від заняття, ви можете розмістити в своєму акаунті на сайті офіційної спільноти Garmin Connect. Це унікальна можливість не тільки стежити за своїм самопочуттям і прогресом, але й ділитися відмінними результатами з величезною кількістю ентузіастів здорового способу життя.


Автор: Сергій Нікольський

спортивні годинники, спорт, годинники для бігу, Огляд спортивних годинників, схуднення, Здоров'я
Оціни пораду →
Переглядів: 2717
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ