АвторизаціяРеклама

» » » Один проти натовпу: як розібратися з кривдниками

Один проти натовпу: як розібратися з кривдниками

Поняття "давай вийдемо" - це давно вже джентльменський поєдинок. Якщо тебе запросили на таку бесіду - або готуйся до бійки з кількома противниками, або знай, як сухим вийти з води.

Тил

Стеж за тилом. Як тільки там виявиться хтось із зловмисників, тут же роби ноги.

Готовність

Нікого не провокуй, не зображуй жертву. А ще зберігай дистанцію, напряжи прес і будь готовий відхилитися в разі несподіваного удару.

Атака

Відчуваєш, що ситуація в миті від першого удару? Атакуй першим.

Ватажок

Насамперед визнач ватажка зграї. Його і бий. Стоїть занадто далеко? Тоді міси того, хто ближче. Тебе першого вдарили? Не біда, адже ти ж встиг прикритися передпліччями, втягнути голову, заховати підборіддя і зігнути ноги?

По одному

Ніколи не концентруй свою увагу на одному супротивнику. Поки будеш показувати йому, хто у вас тут головний, інші не будуть стояти без діла. Буде взагалі шикарно, якщо зможеш кожному відважити по компліменту.

Удари

Правий прямий, лівий збоку, кулак-молот або лікоть (з прихватом нападника іншою рукою), удар в пах долонею (наче шльопати дитину) або кулаком знизу - потрібні удари. Інакше поки замахнешься, то вже можеш пропустити парочку ударів. екомендуємо: короткі серії з 2-3 ударів - те, що доктор прописав.

Ноги

Використовуй короткі приставні кроки, щоб не перехрещувалися ноги. Наносячи удари, рухайся так, щоб нападники заважали один одному. Не ставай між ними. Розміщуйся так, щоб їм доводилося нападати по черзі. І завжди кричи, клич на допомогу і бийся на всі 100.

Самозахист, боротьба з противником, спорт, удари, бійки
Оціни пораду →
Переглядів: 1201
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ