АвторизаціяРеклама

» » » Користь фітнесу для нашого організму

Користь фітнесу для нашого організму

Користь фітнесу для нашого організму Всі знають, що заняття спортом корисні й необхідні для організму. Але назвати конкретно «чому» не так-то й просто.

Так чому потрібно займатися спортом?

Втомлені, натруджені м'язи краще будь-якої колискової. Набігавшись за день, заснете як немовля, забувши про безсоння. І ніяких овець і підрахунків до мільйона. Один з найефективніших способів знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань - це фізичне навантаження. Ви ж не хочете закінчити життя як баскетболіст Піт Маравіч і потрапити в перелік найбезглуздіших смертей.

Бережіть м'язи! Вони вам не жир! Чим більше ви сидите без справи, тим сильніше ризикуєте втратити свою м'язову масу. Без навантажень від неї і сліду не залишиться.

Противник ви щеплень або захисник, але заняття спортом підвищують імунітет, ризик грипу та застуди вас не торкнеться. Проте одним фітнесом тут не обійдешся. Але завжди можна спробувати контрастний душ.

Серце качає кров, але хто буде качати серце? Серцевий м'яз зміцнюється під час фізичних навантажень. Досягнення просвітління можливо! Більше спорту - більше серотоніну! Ясний розум, висока працездатність - те, що дає вам фітнес і те, що необхідно для підкорення світу. Дивно, але факт: спортивні люди більш впевнені в собі! Кому б припало до уяви, що людина із м'язистим та підтягнутим тілом відчуває себе краще! Перевірте і ви!

Ендорфіни виділяються не тільки при поїданні шоколаду, а й при витраті кілокалорій. Звичайно, здається простіше з'їсти вкусняшку, замість того, щоб півтори години пітніти в спортзалі. Але цукерки і печиво вам відгукнуться, а спорт дозволить гордо крокувати по пляжу. Хочете щоб реклама з артритами і артрозами не обходила вас довгі роки - бігом в спортзал. З опорно - руховим апаратом жарти погані, і ви не залізний дроворуб, щоб однією масельничкою вирішити всі проблеми.

З коханими не розлучайтеся! Спільне проведення часу завжди позитивно впливає на відносини в парі. Нове захоплення може стати початком нового прекрасного життя.

Будьте здорові і займайтеся спортом! Медики поганого не порадять.

Здоров'я, фітнес, краса, спорт, Користь, організм, тренажер, м'язи
Оціни пораду →
Переглядів: 3573
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ