АвторизаціяРеклама

» » » Комплекс тренувань в домашніх умовах

Комплекс тренувань в домашніх умовах

Комплекс тренувань в домашніх умовах До того, як ми почнемо знімати з себе купи одягу, переходячи на весняний і літній гардероб, наповнюючись весняним теплом і радіючи сонечку, залишилося зовсім небагато. А до самої весни - всього один місяць.

Тому, якщо ти ще не зважився придбати абонемент у фітнес клуб або тренажерний зал, то ця стаття для тебе! Якщо ж ви збираєтесь облаштувати невеличкий фітнес-зал у своєму будинку - тоді завітайте у різноманітний світ тренажерів, який вам пропонує інтернет магазин «Спорт-Эксперт» , там же ви можете придбати і тенісні столи

Borispol.org.ua пропонує тобі взяти на озброєння приклад тренінгу в домашніх умовах. Що стосується інвентарю, то тут тобі знадобитися самий мінімум: скакалка, фітбол, кілька розбірних гантелей.

Швидше за все, вільного часу у тебе в обріз, тому час, який ти виділиш для своїх домашніх тренувань, потрібно використовувати по максимуму і з найбільшою користю.

У цих тренуваннях ти будеш навантажувати м'язи ніг, але згорання жиру буде відбуватися по всьому тілу. Ці тренування допоможуть тобі підвищити м'язовий тонус і загальну витривалість.

1.Прижкі зі скакалкою
Стрибати зі скакалкою потрібно у високому темпі. Тривалість - 60-90 секунд. У тому випадку, якщо ти відчуваєш труднощі під час стрибків з скакалкою, підійдуть звичайні стрибки на місці.

2. Віджимання від підлоги + фітбол
Прийми упор лежачи на витягнутих руках, а шкарпетки постав на фітбол. У цій вправі тобі необхідно буде постійно знаходити баланс, і тримати рівновагу під час віджимань.
Такий прийом зробить ще більш ефективними віджимання. Якщо тобі не вдається зафіксувати шкарпетки на фітбол, то може виконувати цю вправу, впираючись в фітбол колінами. Вправу повторюй 20 разів.

3. Приседи + жим + гантелі
Прийми позицію стоячи, руки з гантелями знаходяться на рівні плечей. Повільно опускайся до того рівня, поки стегна стануть паралельними підлозі. Потужним рухом чварами спину і почни вичавлювати гантелі нагору. Вправу повторюй 15-30 разів.

4. Нахил + гантелі
Зроби нахил вперед до того рівня, коли твій корпус буде паралельний підлозі. Прогни поперек. Руки з гантелями опущені і розгорнуті в одну лінію. Виконуй тягу гантелей до поясу, при цьому лікті намагайся тримати біля тулуба. У верхній точці амплітуди зведи лопатки разом. Вправу повторюй 15 разів.

5. Скручування + фітбол
Прийми вихідне положення: лежачи на підлозі. Заложи руки за голову. Фітбол затисни між зігнутими колінами.
Одночасно піднімай ноги і тулуб, голову тягни до колін.
Вправу повторюй 20-30 разів.

Всі вправи необхідно виконувати по черзі, одне за іншим, роблячи перерву 30 секунд. Після виконаного кола з даних вправ зроби перерву 90-120 секунд. Приступай до нової фази виконання цих вправ. Всього виконуй даний комплекс вправ 2-3 рази.

Вага гантелей вибери таким, щоб під час останніх повторень ти відчував максимальну тяжкість.

Регулярність тренувань на тиждень - 3-4 рази. І так 1 місяць.

Підвищення інтенсивності і робочої ваги регулюється самостійно.

Цей комплекс вправ допоможе твоєму тілу знайти більш рельєфні форми, а м'язи підготувати до важких функціональних тренувань у тренажерному залі.

комплекс тренувань, тренування, домашні тренування, спорт
Оціни пораду →
Переглядів: 1715
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ