АвторизаціяРеклама

» » » Хокей на траві

Хокей на траві

Хокей на траві По-перше, відразу хочеться відзначити, що хокей на траві і хокей з м'ячем, це різні види спорту, один з яких є зимовим (хокей з м'ячем), а другий його літнім варіантом.

Виникнення хокею на траві і донині оповите таємницею. Відомо лише, що подібною грою розважалися ще древні єгиптяни і настільки ж древні греки, ще до нашої ери. Популярний хокей на траві був і серед ацтеків, які, по всій видимості, і є родоначальниками цієї гри, раз винахід хокею з шайбою приписують собі канадці. Хоча сучасні правила хокею на траві, були розроблені в Англії в кінці 19-го століття.

Хокей на траві, є командним видом спорту, в який одночасно грають 22 людини, по 11 з боку кожної команди. Якщо придивитися до цієї гри більш уважно, то стане ясно, що хокей на траві - це гібрид футболу і хокею з шайбою. Про це говорять ряд однакових правил, які використовуються у всіх видах спорту. Як і в футболі, в хокеї на траві задіяно 22 гравці, сама гра розбита на два тайми і проходить за допомогою м'яча, передбачена подача кутових і штрафних ударів, є в амуніції судді та різнокольорові картки, а те, що грають ключками з загнутими кінцями, зближує його з класичним хокеєм.

У 1908 році, хокею на траві було присвоєно звання Олімпійського виду спорту, в тому ж році пройшла перша участь команд на літній Олімпіаді, правда, тільки чоловічі команди.

Жіночий хокей на траві вперше допущений до участі в Олімпійських іграх відносно недавно, в 1980 році, коли змагання проходили в Москві.

Дивно, що хокей на траві, є єдиним командним видом спорту, до того ж і Олімпійським, в якому лідируючі позиції займають представники Азії, такі як Індія, Пакистан, Китай.

Подальший розвиток хокею на траві безпосередньо залежить від його популяризації серед молоді.

спорт, Хокей на траві, хокей
Оціни пораду →
Переглядів: 1522
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ