АвторизаціяРеклама

» » » Як обрати тенісний стіл для дому, дачі або офісу

Як обрати тенісний стіл для дому, дачі або офісу

Як обрати тенісний стіл для дому, дачі або офісу Найпопулярніший вид гри з використанням сітки, ракетки і м'яча - це настільний теніс. Цей вид спорту заслужив любов у всіх, і навчитися грати в нього дуже легко. Столами для настільного тенісу обладнані спортивні зали, офіси, будинки, розважальні центри, дитячі майданчики.

Можна обладнати ваш будинок столом для настільного тенісу - адже це не так сильно дорого. Але щоб зробити правильний вибір, вам необхідно ознайомитися з тим, як вибрати стіл для настільного тенісу. Адже не всі столи однакові. За правилами професійної Федерації настільного тенісу довжина столу повинна бути 2,74 метрів, ширина 5,25 метрів, а висота 76 см. Але якщо ви не плануєте проводити змагання, а просто хочете купити тенісний стіл і поставити його додому або офіс, то прочитайте наступні рекомендації.

Спочатку визначтеся, де стоятиме стіл. Саме місце де він стоятиме, і зберігатиметься визначить вашу майбутню покупку. Ключовий елемент конструкції столу для настільного тенісу - стільниця. Вона може бути виготовлена ​​з фанери ДСП або спеціального пластику. Грати на столі з дерева більш зручно, ніж з пластику. Також столи діляться на два типи - столи для закритих приміщень та для гри на відкритому повітрі.

Всепогодні столи можна використовувати на свіжому повітрі за будь-якої погоди. Дана універсальність досягається завдяки стільниці зі спеціального пластику, яку покривають спеціальним розчином. Всепогодні столи не бояться сирості, бруду, вологи і сонячних променів. Також є столи зі стільницею зі спеціального композитного матеріалу. Ці столи прослужать вам дуже довго.

Ще один плюс всепогодних столів - швидка збірка і переміщення. В основному ці столи мають спеціальні ролики, які закріплені на ніжках стола. Також всепогодні столи досить міцні. Зібрати стіл можна самостійно, а також за допомогою ще однієї людини. Також перед покупкою подивіться на стільницю столу. Чим товща стільниця, тим відскок м'яча більш чіткий.

Іще один різновид столів для настільного тенісу - столи для закритих приміщень. Стільниця в даних столах найчастіше виготовляється ід ПВХ, і грати на них зручніше, так як відскік більш жвавий і точний, а також можна виконувати різноманітні складні елементи гри. Габарити цих столів такі ж як і у всепогодних. Але на першому місці - якість стільниці та її покриття.

Автор: Геннадій Булка

тенісний стіл, настільний теніс, теніс, спорт, столи для тенісу
Оціни пораду →
Переглядів: 1955
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ