АвторизаціяРеклама

» » » Як обмотувати обручі для художньої гімнастики

Як обмотувати обручі для художньої гімнастики

Безумовно, найкрасивіші і жіночні спортсменки - художні гімнастки. На килим вони виходять всього на хвилину, спочатку з одним предметом, потім з іншим. Але за цей короткий час вони можуть показати справжнє шоу і отримати любов і визнання. Граціозні дівчата виконують програму, в якій злилися воєдино мистецтво танцю і спорт. Їх вбрання, зшиті на замовлення і оздоблені стразами. Прикрашають і предмети для виступу - наприклад, гімнастичний обруч. І зробити це можна самостійно.

Є два види обручів: металевий і пластмасовий. Для художньої гімнастики використовується тільки другий варіант. У продажу є і дорогі фірмові обручі, а є й простенькі.

Перша причина, по якій обмотують обручі - збільшення їх міцності. Стрічка перешкоджає деформації, якої сильно схильний цей гімнастичний предмет. І, звичайно ж, обруч після цього стає красивішим.

Обмотка підбирається під колір і малюнок гімнастичного костюма і повинна гармоніювати з ним. Обручі можна прикрасити стрічками різних кольорів - наприклад, одну половину зробити червоною, іншу - жовтою. Тут існує безліч варіантів - різнокольорові стрічки можна чергувати після обмотки чверті обруча, а можна обмотати і весь предмет одним кольором і пустити зверху іншу стрічку по спіралі.

Стрічка додає обручу і додаткову вагу. Такий обважений обруч підлетить вище, після кидка, а значить і впаде в задумане місце. На великих змаганнях є навіть контроль ваги обручів: якщо він легше чи важче нормативів, спортсменку можуть не допустити до виступу.

Стрічки є звичайні і самоклейкі. Нерідко їх купують в тканинних або квіткових магазинах. Є й фірмові стрічки для обмотки обручів, які продають у спеціалізованих відділах спортивних магазинів.

Отже, приступимо безпосередньо до обмотки: спочатку зафіксуйте кінець стрічки на обручі скотчем. Потім під кутом 45 градусів починайте обмотувати, намагайтеся це робити туго, але витки не повинні закривати сильно один одного. Після цього обов'язково обмотайте обруч скотчем, краще взяти тонкий скотч. Мотайте його не під таким гострим кутом, як стрічку, зовсім небагато відхиліться від перпендикулярного перерізу предмета.

Скотч рекомендуємо мотати не відразу слідом за витками стрічки, щоб була можливість переробити все, якщо раптом щось не вийде. Обмотуйте скотчем стрічку, якщо ви впевнені, що досягли бажаного результату. І ще - зберігайте обруч в горизонтальному положенні, щоб він не втратив форму.

обмотувати обручі, обручі, художня гімнастика, поради
Оціни пораду →
Переглядів: 1545
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ