АвторизаціяРеклама

» » » Як навчити кататися на роликах дитину

Як навчити кататися на роликах дитину

Навчити дітей катанню на роликах досить просто. На підтвердження цьому написана глава з книги М. Федорова «Олімпійський чемпіон в перші три роки життя», яка так і називається «Ролики». Щоб навчання проходило легко і швидко, дитину варто лише зацікавити, наприклад тим, що можна буде кататися разом з мамою чи татом щовечора.

Захист дитини - її здоров'я. Вибір роликових ковзанів грає величезну роль, і підійти до цього вибору варто з усією відповідальністю. Важливо пам'ятати, що кататися з комплектом роликів дитина буде рік чи два, а ось комплект ніг йому необхідний протягом всього життя. Саме з цієї причини вибирати ролики потрібно з особливою прискіпливістю і не забувати при цьому про те, що має бути хороша бічна підтримка.

Без захисту й шолома так само не обійтися. Це повинно бути для батьків як даність, так як здоров'я чада залежить саме від якості роликів і наявності правильного захисту, який має бути не просто на липучках, а зроблений саме панчохою. Виберіть хороший захисний комплект.

Допомогти дитині навчитися добре кататися і впевнено почувати себе на роликах зможе та людина, яка вже вміє це робити. Здавалося б, що тільки такий варіант може бути єдино правильним. Але чому тоді на вулицях, в скверах і парках така величезна кількість мам і тат бігають за дітьми, які роблять перші кроки на цій ниві? Батьки підказують щось, кричать і просять повторювати рухи за ними, от тільки парадокс - вони в туфлях, а дитина на роликах - «неув'язочка»! Щоб зробити все правильно, для початку краще зробити кілька зовсім нескладних вправ, які допоможуть чаду звикнути до нового предмета на ногах і відчути рівновагу. Ролики треба правильно надіти і затягнути (про захист забувати не варто). Потім необхідно тримати дитину, поки та не зможе сама поставити ніжки паралельно і не посуне ними взад і вперед.

Після того, як трохи впевненості буде отримано, важливо допомогти зробити перші кроки, а саме - просунутися трохи вперед і назад, присісти і спробувати нахилитися і розвернутися.

Обов'язково варто показати дитині, що на роликах ззаду знаходиться гальмо, яке іноді може зіграти досить велику службу. Важливо пояснити, що падати також треба правильно.

Зверніть увагу: Найчастіше навчитися кататися дитині заважає почуття страху. Саме страх може сковувати рухи і заважати прийняттю самостійних рішень. Швидше за все, дитина боїться впасти - ось для чого потрібен захист. Дитина повинна спробувати стати на коліно або долоню і відчути, що все відмінно, і боляче не буде.

Порада: Не можна економити на дитячому здоров'ї. Важливо пояснити синові чи доньці, навіщо саме потрібно постійно надягати захисні приналежності перед катанням.

До речі, якщо на дворі волога погода або бракує часу, тоді рекомендуємо вам купити велотренажер у Києві та займатися вдома, і коли знову розпочнеться теплий сезон, вирушайте на прогулянку у чадовій фізичній формі.

ролики, дитина, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 1022
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ