АвторизаціяРеклама

» » » Як і навіщо робити ранкову зарядку

Як і навіщо робити ранкову зарядку

Ранкова зарядка - це можливість завжди залишатися в гарній формі. Вона допомагає прокинутися всьому організму, дає заряд позитиву на цілий день, а також зберігає здоров'я і довголіття. Хтось починає ранок з гарячої кави, комусь подобається підбадьорливий освіжаючий душ, а є ті, для кого день не почнеться без ранкової зарядки.

Ефект від ранкової зарядки
Заняття вранці допомагають нашому організму остаточно прокинутися від сну. Адже буває так, що, прокинувшись, ми можемо провести в напівдрімоті половину дня.

Тому робити ранкову зарядку - це дуже хороший спосіб вийти з режиму сну. За короткий відрізок часу за допомогою нескладних вправ можна привести своє тіло в працездатний стан і зарядитися гарним настроєм на цілий день. Але це далеко не все з того, що можуть подарувати нам 10-15 хвилин щоранку.

Виконуючи розминку, ви зміцните м'язи і суглоби, зробите хребет більш гнучким, відновите нормальний кровообіг після сну а також запустите всі системи організму. До того ж регулярні заняття тренують в людині цілеспрямованість і витримку.

Навіть якщо ви не займаєтеся спортом хоча б кілька годин на день, робити зарядку вранці буде вкрай корисно. Просто почніть вставати трохи раніше. Перший час прокидатися раніше, можливо, буде важко. Але це тільки на початку. Поступово ваш організм до цього звикне, а тіло почне просити вранці розминки.

Потрібний настрій для ранкової зарядки
Дуже важливо в якому стані ви починаєте ранкову зарядку. Не варто виконувати розминку з кислим виразом обличчя - неправильний настрій може зробити тільки гірше. Тому, прокинувшись, посміхніться, встаньте з ліжка, потягніться. Можна для початку зробити водні процедури і тільки потім приступати до ранкового блоку вправ, але все ж таки краще навпаки.

Розминка перед зарядкою вранці
Почніть з того, що підніміть руки через сторони вгору, з'єднайте їх в замок. Потягніться прямо, вліво-вправо. Зробіть нахил вперед з відчуттям натягу в хребті.

Далі ранкову зарядку можна побудувати таким чином:
• Оберти кистей рук, передпліч, прямих рук: стоячи, ноги на ширині плечей (20 разів для кожного варіанту);
• Нахили, повороти і оберти голови (15-20 разів в кожну сторону);
• Нахили, повороти, оберти стоп ніг (стоячи 20-25 разів на кожну сторону);
• Випади ногою і оберти в коліні: стоячи, одна нога зігнута в коліні, стегно паралельно підлозі (15 разів для кожного варіанту);
• Перенесення центру ваги: ​​ноги ширше плечей, стопи паралельні (15-20 разів на кожну ногу);
• Віджимання від підлоги, до втоми;
• Велосипед, лежачі на спині підніміть ноги зігнуті в колінах та перебирайте ними як при їзді на велосипеді (35-40 обертів);
• Малювання прямими ногами цифр в повітрі - від 1 до 10 кожною ногою.

На завершення можна лягти під стіною. Ноги випрямте до стіни, під кутом 90 градусів. Постарайтеся спину і плечі від підлоги не відривати. Голову назад не закидуйте.

Ви можете створити свій власний комплекс з іншими вправами і послідовністю. Якщо є можливість займатися на природі або на вулиці, добре, не відмовляйтеся від неї. Приємна атмосфера та музика під час зарядки - це вже 50% успіху вашої вдалої зарядки.

вправи, поради, ранкова зарядка
Оціни пораду →
Переглядів: 1788
Рейтинг: 5.0/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ