АвторизаціяРеклама

» » » Як грати у водне поло

Як грати у водне поло

Як грати у водне поло Водне поло - гра з м'ячем в басейні, в якій беруть участь дві команди. Вважається, що перша гра була проведена в 1840 році - при цьому гравці сиділи верхи на дерев'яних бочках і штовхали м'яч веслами. А з 1880 року гра придбала звичний для нас вигляд. На Олімпійських іграх водне поло з'явилося в 1900 році, і грали в нього чоловіки. Жіноче водне поло стало олімпійським видом з 2000 року.

Кожна команда спортсменів, які грають у водне поло, складається з 13 осіб, з яких 6 знаходяться в запасі. Грають чотири періоди, тривалістю по 8 хвилин кожен, а мета гри - вразити ворота противника, які захищає воротар. Під час гри спортсмен пливе і штовхає м'яч перед собою.

На початку кожного періоду гравці шикуються в лінію біля своїх воріт, при цьому два гравці знаходяться в центрі і ведуть боротьбу за м'яч, який вкидається суддею. Після кожного забитого м'яча команда, яка вразила ворота суперника, відпливає на свою сторону, а пропустила - вводить м'яч в гру. Команда, що володіє м'ячем, повинна нанести удар по воротах суперника протягом 35 секунд.

Після грубих порушень правил гравця можуть видалити, а в ворота його команди призначити пенальті, який пробивається з 4-х метрової відстані. За порушення, які не є грубими, призначаються штрафні кидки, які пробиваються з місця порушення.

Бригада рефері, які обслуговують матчі в водному поло, складається з чотирьох суддів, двоє з яких стежать за грою, а двоє розташовуються за воротами граючих команд.

Довжина басейну для гри у водне поло, як правило, становить 30 м для чоловіків і 25 м для жінок. Ширина відповідно дорівнює 20 і 18 метрам, але ці значення можуть дещо змінюватися. Глибина басейну не повинна бути менше 1,8 м. Ворота для гри у водне поло виготовляються з скловолокна і пластику. Вони кріпляться тросами до краю бортиків басейну.

Відпочинок, поради відпочиваючим, ігри на воді, водне поло
Оціни пораду →
Переглядів: 1601
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ