АвторизаціяРеклама

» » » Історія виникнення пляжного волейболу

Історія виникнення пляжного волейболу

Десь в 1910-х роках спостерігалися найперші згадки про такий вид спорту, як пляжний волейбол. Саме в цей час серфери на Гаваях під час очікування хорошої хвилі займалися волейболом безпосередньо на пляжі. Через деякий час даним видом спорту стали захоплюватися в Каліфорнії, де в кожній команді було одночасно по 6 чоловік. А в 1930 році в Санта-Моніці був проведений найперший матч з командами, в кожній з яких було по 2 людини.

В Європі перші згадки про пляжний волейбол можна було спостерігати на території Франції. У 1927-му волейбол на пляжі став однією з найпопулярніших ігор на пляжах невеликого містечка Франконвілль, який розташований недалеко від Парижа. Відносно швидко пляжний волейбол знайшов свою популярність і в усій Європі. Що стосується Південної Америки, то тут ця гра отримала своє поширення тільки в 1950-х роках.

Гра набирала по-справжньому велику популярність, залучаючи при цьому все більшу увагу з боку численних спонсорів і телебачення. Стали з'являтися різні федерації та асоціації. Безпосередньо під їх егідою проводилися змагання, а також почали з'являтися перші професійні команди. А пляжний волейбол вже набував відтінки професійного виду спорту.

Без огляду на те, що в 1947 році вже відбулися перші офіційні ігри з пляжного волейболу, в якості професійного виду спорту він став лише в кінці 1970-х років. У 1987 році був проведений перший неофіційний чемпіонат світу. А на Олімпійських іграх в Барселоні 1992 пляжний волейбол увійшов в програму в якості показового виду спорту. Уже через рік дана гра була офіційно визнана Олімпійським видом спорту. На першому такому турнірі в 1996 році було представлено одразу 24 чоловічих і 16 жіночих команд.

історія, Відпочинок, пляжний волейбол, пляж
Оціни пораду →
Переглядів: 2146
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ