АвторизаціяРеклама

» » » Футбольні м'ячі — найвищий стандарт якості від New Balance

Футбольні м'ячі — найвищий стандарт якості від New Balance

Футбольні м'ячі New Balance — сертифіковано FIFA.

Коли зародилась ця дисципліна, дуже складно сказати, адже в неї є безліч легенд походження від стародавніх ритуалів до святкувань перемоги над військом ворога. Але з впевненістю можна сказати, чому футбол настільки популярний у всьому світі, виключаючи, первно, тільки Америку, де основним спортом вважається регбі та бейсбол. Він доволі простий, і найголовніше - не потребує дорогої амуніції та інших технологічних ускладнень. Але все ж таки комфортна та цікава гра неможлива без якісного мячу.

Ви можете вдіти звичайні кросівки, простий одяг і залюбки пограти у футбол, але без правильного серця цієї гри почуття будуть зовсім не ті. Саме тому ми радимо відвідати офіційний інтернет-магазин New Balance, в якому ви знайдете великий вибір аксесуарів, в тому числі професійні футбольні м'ячі. Обираючи поміж достатньо різноманітного асортименту бренду ви ніколи не помилитесь, але давайте розберемось, чим відрізняється одна модель від іншої.  В першу чергу потрібно обирати виріб для конкретних умов його використання. Існує велика класифікація поміж якої нас цікавлять лише найголовніші дві категорії.Перша - пристосована для гри у футзалі. Виріб зазвичай виконується із зносостійких матеріалів та по стандарту має менший розмір, більшу жорсткість та вагу для комфортного використання на невеликих площадках. М'ячі для природного покриття більш пружні та легкі, але мають щільний захист від вологи та стирання. Існують міжнародні стандарти виробництва, які перевіряє FIFA. Саме абревіатури в кінці назв товарів означають, яку оцінку отримав той, чи інший виріб.

Найвищим стандартом є Quality Pro, який має на увазі найвищі показники у 8-ми різноманітних тестах на міцність, пружність, динамічні якості, баланс, стабільність та інші. Нижчий на ступінь рівень - це Quality, але простий любитель спорту навіть не відрізнить розбіжностей у кілька процентів по кожній характеристиці.В магазині ви знайдете також товари з приставкою Training. Вони створені, як можна зрозуміти з назви, для тренувань, мають спрощену конструкцію і відмінно підійдуть для відточувань своїх навичок наодинці. Також нещодавно New Balance став офіційним партнером національних фаворитів - столичного клубу Динамо. Ви можете придбати фірмові вироби із символікою улюбленої команди а також їх сувенірні версії зменшених розмірів у колекцію.Придбати продукцію можна онлайн з доставкою в будь-який регіон України і оплатою на сайті, чи при отриманні.

спорт, чоловікам, футбол
Оціни пораду →
Переглядів: 68
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ