АвторизаціяРеклама

» » » 5 кроків до рельєфного пресу

5 кроків до рельєфного пресу

5 кроків до рельєфного пресу Дуже хорошим показником ваших спортивних досягнень буде рельєфний прес, адже досягається він шляхом чималої завзятості і тренувань. Щоб отримати хороший результат обов'язково треба використати комплексний підхід, який буде містити в собі вправи і дієту, спрямовані на боротьбу з жировим прошарком.

Як зробити рельєфний прес: 5 кроків до успіху

1. Вправи і дієти це звичайно добре, але без правильного настрою, мотивації, нічого не вийде. Вирішіть для себе точно, навіщо вам потрібні тренування і якого результату хочете досягти, пам'ятаєте що краса - це ваше здоров'я.

2. Ось ви вирішили, що хочете накачати рельєфний прес, зробити собі кубики, що виступають, рельєф? Тоді саме час діяти! Спершу ви повинні усвідомити, що кубики вам бачити заважає жировий прошарок. Щоб суспільство могло захоплюватися вашими кубиками ви повинні зменшити кількість жиру до 10%, а якщо хочете щоб прес був помітний в розслабленому стані - до 6%.
Щоб добитися цього ми звернемося по допомогу всіляких дієт, але в першу чергу потрібно забути про солодощі, хліб і ковбасу. Стежте за своїми калоріями, побудуйте собі дієту яка б виключала з вашого харчування велику кількість жирів, а краще порадьтеся з дієтологом для складання індивідуальної дієти. На жаль щоб добитися результату одних вправ і бажання недостатньо.

3. Постарайтеся зробити місце у своєму графіку для аеробних навантажень - їзда на велосипеді, біг, спортивна ходьба, плавання і інші. Якщо використовуватимете жироспалювальні добавки у своєму раціоні, то це дозволить досягти більшого результату на тренуваннях, адже це покращить обмін речовин.

4. Є таке поняття як режим і воно розбиває міф про те, що необхідно щодня мучити себе величезною кількістю тренувань і тоді накачаєте прес. Це не так, адже як і будь-якому іншому м'язу потрібний відпочинок і відновлення. Виберіть собі три дні в тиждень, в які займатиметеся пресом і спокійно займайтеся.

5. Ще одна часта помилка, що велика кількість повторень веде до позитивного результату. Але це ніяк не допоможе вам зробити рельєфний прес. Так, ви зможете прибрати тільки зайвий жир, добитися плоского живота, але не рельєфу.

Щоб накачати кубики необхідно займатися з додатковими вагами (гантелі та ін. обважувачі), а так само робити різний комплекс вправ.

Пам'ятайте: чим більше жиру втратить організм, тим важче розлучатиметься з тим, що залишився. Правильно харчуйтеся і тренуйтеся, а до успіху допоможе дійти тільки завзятість і цілеспрямованість, тільки за цих умов ви зможете зробити рельєфний прес.

До речі, мотивація - дуже цінний стимул для занятть, якщо ви не в силах самі себе заставити постійно займатися спортом пошукайте цікаві мотивуючі фільми в інтернеті. Також дуже допомогає улюблена музика в наушниках. Бажаємо вам всеж таки досягти успіхів і побороти зайвий жир wink

рельєфний прес, спорт, прес
Оціни пораду →
Переглядів: 5092
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ