АвторизаціяРеклама

Спорт і фітнес

» » Спорт і фітнес

21:24, 26.10.12 · · Спорт і фітнес

5 кроків до рельєфного пресу

Дуже хорошим показником ваших спортивних досягнень буде рельєфний прес, адже досягається він шляхом чималої завзятості і тренувань. Щоб отримати хороший результат обов'язково треба використати комплексний підхід, який буде містити в собі вправи і дієту, спрямовані на боротьбу з жировим прошарком...

10:10, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Які лижі найкращі

Лижний спорт - це не тільки захоплююче заняття, але й можливість з користю для здоров'я провести відпустку або вихідні в колі сім'ї, з друзями або колегами по роботі. Що стосується лижників-професіоналів, катання на лижах для них - стиль життя.

19:52, 15.11.14 · · Спорт і фітнес

Серце і спорт: як не нашкодити здоров'ю

Заняття спортом дозволяють збільшити функціональну підготовку нашого організму, поліпшити працездатність внутрішніх органів, підвищити психологічну стійкість і адаптацію до стресових факторів.

05:47, 17.01.14 · · Спорт і фітнес

Як обрати тенісний стіл для дому, дачі або офісу

Найпопулярніший вид гри з використанням сітки, ракетки і м'яча - це настільний теніс. Цей вид спорту заслужив любов у всіх, і навчитися грати в нього дуже легко. Столами для настільного тенісу обладнані спортивні зали, офіси, будинки, розважальні центри, дитячі майданчики.

11:32, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Історія виникнення пляжного волейболу

Десь в 1910-х роках спостерігалися найперші згадки про такий вид спорту, як пляжний волейбол. Саме в цей час серфери на Гаваях під час очікування хорошої хвилі займалися волейболом безпосередньо на пляжі. Через деякий час даним видом спорту стали захоплюватися в Каліфорнії, де в кожній команді було одночасно по 6 чоловік. А в 1930 році в Санта-Моніці був проведений найперший матч з командами, в кожній з яких було по 2 людини.

11:04, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Як навчити кататися на роликах дитину

Навчити дітей катанню на роликах досить просто. На підтвердження цьому написана глава з книги М. Федорова «Олімпійський чемпіон в перші три роки життя», яка так і називається «Ролики». Щоб навчання проходило легко і швидко, дитину варто лише зацікавити, наприклад тим, що можна буде кататися разом з мамою чи татом щовечора.

14:27, 25.07.14 · · Спорт і фітнес

Дизайн і технологія тенісної ракетки

Сталеві ракетки вагою 13 унцій, а також більш легкі алюмінієві (12.5 унцій) були не тільки легше дерев'яних, але і набагато перевершували їх по довговічності. Однак жорсткість таких ракеток була надмірною.

15:14, 11.10.14 · · Спорт і фітнес

Хокей на траві

По-перше, відразу хочеться відзначити, що хокей на траві і хокей з м'ячем, це різні види спорту, один з яких є зимовим (хокей з м'ячем), а другий його літнім варіантом.

12:12, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Як грати у водне поло

Водне поло - гра з м'ячем в басейні, в якій беруть участь дві команди. Вважається, що перша гра була проведена в 1840 році - при цьому гравці сиділи верхи на дерев'яних бочках і штовхали м'яч веслами. А з 1880 року гра придбала звичний для нас вигляд. На Олімпійських іграх водне поло з'явилося в 1900 році, і грали в нього чоловіки. Жіноче водне поло стало олімпійським видом з 2000 року.

22:11, 19.08.14 · · Спорт і фітнес

Коли і де зародився баскетбол

Баскетбол зараз є одним з найпопулярніших і видовищних ігрових видів спорту. Займаються ним по всьому світлу. Змагання проводяться і серед чоловіків, і серед жінок. З 1936 року баскетбол постійно входить в програму літніх Олімпійських ігор. І хоча в сучасному обличчі цей вид спорту з'явився не так давно, подібна гра існувала ще у стародавніх народів.

02:25, 12.03.14 · · Спорт і фітнес

Користь фітнесу для нашого організму

Всі знають, що заняття спортом корисні й необхідні для організму. Але назвати конкретно «чому» не так-то й просто.

21:58, 14.08.14 · · Спорт і фітнес

В будь-якій ситуації відчувай себе в безпеці

Є список речей, життєвих обставин, які просто необхідні людині. Всі потреби людини багато років тому вибудував в піраміду імені себе, професор Маслоу. І на першому місці в цій піраміді стоїть безпека - саме безпека - основа життя людини.

13:55, 09.06.14 · · Спорт і фітнес

Хто кого: 5 самих найдивніших видів спорту

Літрболом сьогодні вже нікого не здивуєш. Тому деякі країни придумали настільки незвичайні змагання, що відро горілки для них - суща дрібниця.

12:06, 24.05.14 · · Спорт і фітнес

Один проти натовпу: як розібратися з кривдниками

Поняття "давай вийдемо" - це давно вже джентльменський поєдинок. Якщо тебе запросили на таку бесіду - або готуйся до бійки з кількома противниками, або знай, як сухим вийти з води.

11:35, 24.05.14 · · Спорт і фітнес

У спортзал із зіркою: тренування Х'ю Джекмана

В український прокат вийшла стрічка Люди Ікс: Дні минулого майбутнього. Сьогодні ми розповімо тобі, як тренується Х'ю Джекман, який в картині виконує роль Росомахи.

« 1 2