АвторизаціяРеклама

Спорт і фітнес

» » Спорт і фітнес

20:54, 16.07.20 · · Спорт і фітнес

Андровер: как принимать атлетам?

Препарат обладает высокой анаболической активностью, которая превосходит показатели тестостерона на 320 процентов. В то же время андрогенный эффект, который испытывает организм, достигает 45 процентов от тестостерона.

11:00, 18.03.19 · · Спорт і фітнес

Як змусити себе займатися спортом

Займайтеся під улюблену музику. Що може краще поліпшити настрій, ніж музична композиція? У фітнес-залі навряд чи будуть запитувати про музичні переваги, ну а вдома ви самі собі господар.

19:20, 24.09.19 · · Спорт і фітнес

Протеин. Роль в спорте

Протеин — очень важный элемент спортивного питания, ведь именно протеин напрямую влияет на увеличение массы мышц в организме спортсмена.

14:00, 06.09.18 · · Спорт і фітнес

Обновленный Реал Мадрид в стартовавшем сезоне

Этим летом состав мадридского «Реала» покинул его многолетний лидер Криштиану Роналду и теперь игра команды принципиально изменилась. Правда, на результатах «сливочных» это пока не отобразилось.

11:52, 06.09.18 · · Спорт і фітнес

Перспективы Манчестер Юнайтед в стартовавшем сезоне

В начале нового сезона английской Премьер-лиги «Манчестер Юнайтед» выглядит достаточно неубедительно и на данном этапе будущее команды выглядит туманным. Впрочем, есть все основания для того, чтобы пережить этот временный кризис и вернуть былые позиции.

23:16, 27.01.16 · · Спорт і фітнес

Швидке схуднення за допомогою занять фітнесом

На різних сайтах можна знайти дуже багато порад, спрямованих на схуднення. В основі таких рад знаходяться виснажливі дієти, строгі обмеження в їжі і навіть відмова від їжі. У цій статті ми розповімо як швидко схуднути за допомогою занять фітнесом.

06:39, 30.01.14 · · Спорт і фітнес

Огляд спортивних годинників для бігу

Спортивний годинник - це відмінний пристрій, за допомогою якого ви можете не тільки дізнатися точний час, а й будете постійно контролювати свій фізичний стан.

17:47, 22.03.13 · · Спорт і фітнес

Комплекс тренувань в домашніх умовах

До того, як ми почнемо знімати з себе купи одягу, переходячи на весняний і літній гардероб, наповнюючись весняним теплом і радіючи сонечку, залишилося зовсім небагато.

15:28, 19.10.14 · · Спорт і фітнес

Як і навіщо робити ранкову зарядку

Ранкова зарядка - це можливість завжди залишатися в гарній формі. Вона допомагає прокинутися всьому організму, дає заряд позитиву на цілий день, а також зберігає здоров'я і довголіття.

14:14, 19.10.14 · · Спорт і фітнес

5 порад для тих хто починає займатися йогою

Якщо ви вирішили почати займатися йогою, то не варто сильно переживати. Пам'ятайте, що навіть у справжніх експертів не завжди виходить з точністю відновити дихання або виконати позу правильно. Ми підготували 5 порад, які вам допоможуть зберегти перевагу над своїми сумнівами при занятті йогою.

12:44, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Як обмотувати обручі для художньої гімнастики

Безумовно, найкрасивіші і жіночні спортсменки - художні гімнастки. На килим вони виходять всього на хвилину, спочатку з одним предметом, потім з іншим. Але за цей короткий час вони можуть показати справжнє шоу і отримати любов і визнання. Граціозні дівчата виконують програму, в якій злилися воєдино мистецтво танцю і спорт.

21:24, 26.10.12 · · Спорт і фітнес

5 кроків до рельєфного пресу

Дуже хорошим показником ваших спортивних досягнень буде рельєфний прес, адже досягається він шляхом чималої завзятості і тренувань. Щоб отримати хороший результат обов'язково треба використати комплексний підхід, який буде містити в собі вправи і дієту, спрямовані на боротьбу з жировим прошарком...

10:10, 31.10.14 · · Спорт і фітнес

Які лижі найкращі

Лижний спорт - це не тільки захоплююче заняття, але й можливість з користю для здоров'я провести відпустку або вихідні в колі сім'ї, з друзями або колегами по роботі. Що стосується лижників-професіоналів, катання на лижах для них - стиль життя.

19:52, 15.11.14 · · Спорт і фітнес

Серце і спорт: як не нашкодити здоров'ю

Заняття спортом дозволяють збільшити функціональну підготовку нашого організму, поліпшити працездатність внутрішніх органів, підвищити психологічну стійкість і адаптацію до стресових факторів.

05:47, 17.01.14 · · Спорт і фітнес

Як обрати тенісний стіл для дому, дачі або офісу

Найпопулярніший вид гри з використанням сітки, ракетки і м'яча - це настільний теніс. Цей вид спорту заслужив любов у всіх, і навчитися грати в нього дуже легко. Столами для настільного тенісу обладнані спортивні зали, офіси, будинки, розважальні центри, дитячі майданчики.

1 2 »