АвторизаціяРеклама

» » » Топ-8 відмовок, щоб не народжувати дітей

Топ-8 відмовок, щоб не народжувати дітей

Дітлахи - це наша радість і наше світле майбутнє. Для багатьох, здорове і щасливе потомство - сенс і мета усього життя. Маленькими дітками ми продовжуємо свій рід, таким чином, ми і наші предки набуваємо безсмертя. Тому заява про те, що жінка не хоче мати дітей, сприймається в суспільстві насторожено і, навіть, вороже. Але потрібно пам'ятати, що у кожного своє життя і всякий має право на думку, тому давай розглянемо причини такого небажання.

Входжу в 6-7 ...
Наука свідчить, що у 6-7% представниць жіночої статі материнський інстинкт відсутній. Існують і контраргументи з боку обивателів, мовляв, як з'явиться дитина, так з ним з'явиться і це саме материнське почуття.

Це не «моє»
Дитина вимагає величезної кількості часу, причому свій вільний час доводиться витрачати на вислуховування нескінченних криків і істерик, на додаткове готування і прибирання, на освіту і виховання. І це не кинеш як роботу або хобі, а потрібно все терпіти до кінця днів своїх. Це вічна прихильність. Тим більше, що така праця без бажання не принесе плодів, так навіщо ж просто витрачати час і ховати своє життя в пелюшках?

Кар'єра і дитина
Жінки, які вирішують поєднувати дітей, чоловіка і кар'єру повинні мати богатирське здоров'я і сталеві нерви. Але, у наслідку, все одно мають лише підірваний стресами і недугами організм. Няня - не зовсім вихід, адже навіщо ж народжувати дитину, якщо будеш мало проводити з ним часу і майже не брати участь у її вихованні. Тоді дитина стане відображенням і продовженням НЕ мами, а няні.

Боюся болю
Для кого то і похід до стоматолога - це справжня трагедія. У такому випадку, болі при вагітності і самі пологи ще вагітним жінкам здаються катастрофою.

Страшно!
Страх може проявлятися виходячи з різних причин: екологічної ситуації, фінансового становища, несприятливих особистих відносин з партнером і так далі.

Філософія
Песимізм і реалізм життя проявляється у фразах: «Все наше життя - страждання. Я не хочу, щоб хтось так ще мучився як я ».

Чи не від кого народити
Вчені шокують відомостями про те, що у 93% чоловіків відсутній батьківський інстинкт. Хто знає, що там діється на серцях і головах чоловіків, однак, така статистика пояснює, чому існує так багато матерів-одиначок, діти, які ніколи не бачили тат і аліментів... Злоба, образи і неприязнь відбивають сексуальне
бажання і бажання мати дітей.

Егоїзм
Життя таке коротке! Потрібно все пізнати, всьому навчитися... Буває, що люд рухаються по сходах саморозвитку і навіть забувають подумати про те, щоб завести дітей. Добре це чи погано - спірне питання, адже всі живуть так, як вони вважають за потрібне.

А може бути, що жінка просто ще не готова. Потрібен час і все буде видно. Не поспішай робити висновки і ніколи не кажи «ніколи»!

відмовок, народжувати, дітей, ТОП-8
Оціни пораду →
Переглядів: 1469
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ