АвторизаціяРеклама

» » » Що робити, якщо чоловік захопився найкращою подругою

Що робити, якщо чоловік захопився найкращою подругою

Жіноча дружба - одвічний привід для насмішок серед чоловіків. Самі жінки, звичайно ж, стверджують, що дружити вони вміють. Однак, коли на горизонті з'являється чоловік, жіноча дружба блискавично випаровується.

Найстрашніше в будь-яких відносинах - це зрада. Але подвійна зрада - це вже удар нижче пояса.

Якщо ви дізналися, що чоловік захопився вашою подругою, діяти потрібно негайно. Причому весь вогонь потрібно направити на спокусницю.

Сидимо в засідці
Війна - це, перш за все, стратегія і тактика. Тому ніяких імпульсивних дій
робити не варто. Продумайте свою поведінку, і тільки потім приступайте до бойових дій. Чоловіка посвячувати в свої плани не обов'язково. Поки він з вами - козирі у вас на руках.

Завдання - нейтралізувати супротивника, тобто подругу.

Що можна зробити? Наприклад, як би ненароком розкажіть своєму бойфренду, що Наташка (Катька, Люська) обзавелася новим кавалером. Розкажи, що бачила їх разом, опишіть його, як огрядного красеня. Нехай ваш чоловік подумає, що подруга просто водить його за ніс. У кожному разі, розбирання будуть не у вас в будинку, а в тилу ворога, що вже саме по собі дуже добре.

Перевтілюємося
Це не означає, що потрібно наносити бойове розфарбовування.

Удома ви повинні бути співаючою кішечкою, а не шиплячою пантерою. Ви повинні зробити так, щоб у чоловіка навіть не було приводу затіяти сварку.

Ваш будинок - це тиха гавань, де він може відпочити, смачно поїсти, і отримати все, що йому потрібно. Так, коли в душі бушують пристрасті, це зробити досить складно. Але так ви збережете свою гідність і покажете йому, що так добре, як з вами, йому не буде ніде.

Кращаємо
Не потрібно побиватися і ходити з очима, повними відчаю. І подруга-розлучниця, і ваш благовірний не повинні бачити, що ви розкисли. Всім своїм виглядом демонструйте, що у вас все відмінно. Їй розповідайте, які прекрасні у вас з коханим стосунки.

Частіше проводите час з ним разом, ходіть кудись, зустрічайтеся з його друзями. А йому давайте зрозуміти, що на ньому світ клином не зійшовся. Йде кудись увечері, - ви теж сидіти біля віконця не збираєтеся. Тільки робіть це не агресивно, а як би між іншим.

Використовуємо всі методи
Якщо подруга дуже вам близька, можна вдатися до заборонених прийомів. Хоча в цій ситуації всі методи хороші, це ж не ви, а вона кинула вам виклик. Можете сказати їй, що разом з коханим проходите курс лікування від будь-якої хвороби, яка передається статевим шляхом. Нехай понервує! А своєму чоловікові можете розповісти, що подруга невтішно відзивається про свого нового шанувальника. Що вона, мовляв, висміює його незграбність в сексі і т.д.

Контрольний постріл
Якщо ви дізналися, що подруга мала нахабство загравати з вашим бойфрендом, - викреслюйте її зі свого життя. Зрадників прощати не можна.

Чоловікові скажіть, що приводом для сварки стало що завгодно, але тільки не він. Не тіште його самолюбство тим, що за нього борються дві жінки. Відкрито обливати брудом його теж не варто. І взагалі, зважте всі «за» і «проти», можливо, їх зв'язок - привід задуматися про те, чи та людина з вами поруч?

подруги, відносини, поради жінкам, зрада
Оціни пораду →
Переглядів: 1996
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ