АвторизаціяРеклама

» » » Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей

Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей

Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей Шановні читачі, сьогодні мова піде про фактори які впливають на те, чому чоловіки не хочуть заводити дітей і які є можливі вирішення цього питання? Отже, спробуємо розібратися у цьому.

Перше, що потрібно зробити - це відповісти собі чесно на питання, чи готові Ви і Ваш чоловік прожити разом все життя? Якщо відповідь так, то варто задуматися про причини відсутності дітей.

Можливі причини того, чому чоловік не хоче або, як він каже, не готовий мати дітей:

1) Його, звичайно ж, хвилює фінансове питання, адже на дітей потрібно не мало грошей і чоловік може дуже сильно переживати з цього приводу. Його можуть терзати постійні думки про те, що він просто не зможе купити і дати своїй дитині все найкраще. Тому і відкладає питання про дітей.

2) Вашого чоловіка лякають думки про те, що дитині потрібно приділяти занадто багато уваги і часу, і що тепер у його житті ніколи не буде тиші і спокою. Чоловік може не замислюватися про принади батьківства, оскільки в його голові свідомо вкладені такі думки.

3) Чоловік може не хотіти дітей в даний проміжок часу з причини того, що він просто не уявляє, як виховувати дітей. Його лякає відповідальність за життя маленької дитини.

4) Можливо, Ваш чоловік егоїст і він просто не хоче, що б Ви приділяли увагу комусь окрім нього. Він боїться того, що Ви охолонете до нього і повністю поринетесь в атмосферу материнства.

5) Так само, будь-який чоловік - це мисливець. Він може боятися того, що Ви перестанете стежити за собою, і він втратить інтерес до Вас. Так само, питання інтимного життя його може хвилювати не менш інших. Вірніше відсутність інтимного життя.

Якщо Ви виявили збіги причин зі своїм молодим чоловіком, то ось запропоновані вирішення цих проблем:

1) Чоловікові варто пояснити, що грошей не вистачає завжди. І так само частіше повторюйте йому всім відому фразу: "Бог дав дитину, дасть і на дитину".

2) Так, дитина вимагає дуже багато уваги і терпіння, але Ви повинні показати і пояснити йому іншу сторону батьківства. Розповісти про радощі першої усмішки, зубика і шажків. Розкажіть йому, що тато - це звучить гордо.

3) Про виховання дітей існує безліч книг та енциклопедій. Не варто чоловіка завалювати стопками літератури про дітей, варто почати з маленької статті в журналі про принади материнства і батьківства.

4) Якщо у чоловіка боязнь залишитися без увагу жінки, то Ви зобов'язані йому пояснити, що на дитині "світ клином не зійшовся" і Ви як і раніше будете його любити і намагатися для нього виглядати завжди приголомшливо і сексуально.

5) Часто під час вагітності, буває, що лікарі забороняють жінці жити інтимним життям з яких-небудь причин. Чоловіки про це чули... Поясніть своєму партнеру, що це тимчасове явище, і що не обов'язково це торкнеться саме Вас.

Завжди пам'ятайте, що діти це щастя, і коли це щастя з'явиться на світ, ваш обранець забуде про всі свої страхи.

віднисини, батько, діти, Подружнє життя
Оціни пораду →
Переглядів: 868
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ