АвторизаціяРеклама

» » » 8 ознак того, що він буде хорошим батьком

8 ознак того, що він буде хорошим батьком

8 ознак того, що він буде хорошим батьком Якщо ваш обранець відповідає цим фактам, то його можна вважати відмінним кандидатом на роль батька вашої майбутньої дитини.

1. Він допомагає по дому
Якщо він за власним бажанням завжди в міру можливості намагається допомогти вам прибрати будинок, приготувати вечерю, а також сходити в магазин, то це говорить про те, що він стане хорошим батьком. Це не жарт - чим більше він допомагає зараз, тим більш корисним він стане у вихованні дитини. Крім того, він ніколи не забуде купити підгузники та іншу дитячу продукцію.

2. Він не приймає життя занадто серйозно
Він любить подурачитися, або ви чуєте його сміх в іншій кімнаті під час перегляду South Park. Маючи грайливу сторону він стане веселим татом, який не боїться робити маленькі дурниці.

3. У нього була собака
Це не дуже то й важливо, але він довів свою здатність навести порядок в домі після вихованця, доглядати за ним, годувати, вигулювати і так далі. Головне, він його любив. Це є цінним набором навичок для батьківства.

4. Він чутливий до ваших потреб
Він закликає вас на пізній сніданок з друзями, дарує вам те, про що ви мріяли і завжди уважно вас слухає? Якщо він ставить ваш добробут попереду свого і просто хоче, щоб ви були щасливі, це скарб який він буде продовжувати робити і для дитини.

5. Він говорить вам те, що інші не скажуть
Якщо ви завинили, він говорить вам про це прямо. Він не приховує ваших недоліків, але і не акцентує на них увагу. Просто говорить те, чого інші не скажуть, наприклад - «Сьогодні ти поводилася дуже нахабно» або «тобі не вистачало ввічливості». Це не завжди весело, але ця людина змушує вас дивитися на речі по-іншому, і в цілому робить вас краще. Тільки уявіть собі його позитивний вплив на вашу дитину!

6. Він був відмінним плавцем / отримав чорний пояс / є фотографічна пам'ять / тощо
Якщо він збирається зачати малюка, особливий талант і супроводжуючі хороші гени - це дуже добре. Він може навчити свого сина карате - хіба це погано?

7. Він має велике серце
Так, він не ідеальний. Але він дивує вас квітами, каже, що любить, і піклується про вас. Він люблячий і вдумливий, і, це перше, що зробить його «батьком року».

8. Він хоче бути хорошим батьком
Це очевидне, так. Але якщо під час ваших глибоких розмов він висловлює своє бажання стати кращим батьком в майбутньому, це величезний плюс. Не має значення, що у нього не було ніякого досвіду роботи з дітьми в минулому. Якщо він щиро хоче бути хорошим татом, є висока ймовірність того, що він це зробить.

подружне життя, хороший батько, батько
Оціни пораду →
Переглядів: 792
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ