АвторизаціяРеклама

Подружнє життя

» » Подружнє життя

Основные «за и против» проживания в доме престарелых

Когда речь заходит о домах престарелых, перед глазами всплывает две картинки. Одна из американских фильмов, где веселые и довольные пожилые люди наслаждаются жизнью. Другая из прошлого, где кругом грязь, голод, изможденные лица несчастных людей.

Гарні весільні прикмети молодятам

Існують нескладні прикмети, які обіцяють щасливе й міцне сімейне життя.

Що робити, якщо чоловік не хоче заводити дітей

Шановні читачі, сьогодні мова піде про фактори які впливають на те, чому чоловіки не хочуть заводити дітей і які є можливі вирішення цього питання? Отже, спробуємо розібратися у цьому.

8 ознак того, що він буде хорошим батьком

Якщо ваш обранець відповідає цим фактам, то його можна вважати відмінним кандидатом на роль батька вашої майбутньої дитини.

Советы женам от любовниц

Как определить, есть ли у него кто-то на стороне? Лучше всего об этом знают любовницы...

Як краще проводити сімейний досуг

Як провести сімейне дозвілля, це одвічна проблема. Адже хочеться максимально приділити час своїм близьким. Хочеться побалувати їх своїм увагу і просто можливістю побути разом.

Що робити, якщо чоловік захопився найкращою подругою

Жіноча дружба - одвічний привід для насмішок серед чоловіків. Самі жінки, звичайно ж, стверджують, що дружити вони вміють. Однак, коли на горизонті з'являється чоловік, жіноча дружба блискавично випаровується.

Топ-8 відмовок, щоб не народжувати дітей

Дітлахи - це наша радість і наше світле майбутнє. Для багатьох, здорове і щасливе потомство - сенс і мета усього життя. Маленькими дітками ми продовжуємо свій рід, таким чином, ми і наші предки набуваємо безсмертя. Тому заява про те, що жінка не хоче мати дітей, сприймається в суспільстві насторожено і, навіть, вороже.