АвторизаціяРеклама

» » » Як впливає інтер'єр спальні на сексуальні відносини

Як впливає інтер'єр спальні на сексуальні відносини

Як впливає інтер'єр спальні на сексуальні відносини Коли взаємини в родині вимагають певних коригувань, зовсім не обов'язково звертатися до психологів. Відносини направити в необхідне русло допоможе зміна дизайну спальні, а саме її колір.
Для інтер'єру спальні потрібно вибирати такі кольори, які добре виглядають в м'якому приглушеному інтимному освітленні. Так само потрібно враховувати, що жіноча шкіра буде виглядати більш виграшно в оточенні підходящого їй за кольором. Тому в спальні не повинно бути яскравих - кислотно-насичених кольорів. Вибирайте м'які приглушені відтінки інтер'єру, наприклад персиковий і рожевий колір підкреслять свіжість і молодість вашої шкіри. Кілька предметів інтер'єру або подушок червоного кольору додадуть нотки еротизму в загальну атмосферу.

- Яскраве світло недоречно в дизайні спальні, тому вибирайте світильники, що дають м'яке інтимне освітлення, загадкову напівтемряву. Людям, які критично відносяться до своєї зовнішності, це додасть додаткової впевненість в собі. Для створення підходящого освітлення підійдуть маленькі світильники з торшерами, або підлогові світильники в японському стилі. Також велике значення має постільна білизна: якого вона кольору, з якого матеріалу. Наприклад, постільна білизна ніжно-рожевого кольору зробить вас візуально молодше і привабливіше, що не залишиться непоміченим вашим партнером. На цьому сайті ви зможете придбати постільну білизну на різний смак http://retown.kiev.ua/postelnoe-belie/c15 натуральні тканини не тільки покращують кровообіг, стан шкіри і продовжують життя, а й вносять позитивні зміни в буденний хід справ.

- Правильно підібрані дзеркала додадуть еротичних відчуттів, але тільки не дзеркальні стелі або дзеркальні стіни. Невеликі дзеркала на потрібному місці дозволять вам поглянути з нового боку на вашого партнера. Особливо це важливо для чоловіків, які, як відомо «люблять очима».

- Ніщо в спальні не повинно відволікати від головного, тому речі пов'язані з роботою чи навчанням потрібно прибрати подалі від очей. Книжкові шафи, комп'ютер або гардероб, все це краще приховати. Попіклуйтеся про зручність - подушки різних форм і розмірів ніколи не будуть зайвими в спальні.

- Зверніть увагу на температуру в спальні, вона повинна бути максимально комфортною для роздягненої людини. Також велике значення має постільна білизна, якого вона кольору, з якого матеріалу
Щоб ваш слух в спальні не відволікали сторонні звуки, необхідна хороша звукоізоляція.
  Ну і останній завершальний елемент вашої романтичної спальні це настрій. У спальні має бути все, що налаштує вас на романтичний лад і тоді ваш відпочинок буде приємним, а чуттєва сторона відносин радуватиме знову і знову.

Автор: Яна Кукуруза

комфорт, відносини, романтика, Білизна, Спальня
Оціни пораду →
Переглядів: 1149
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ