АвторизаціяРеклама

» » » Відносини зі старшим чоловіком: 7 основних переваг

Відносини зі старшим чоловіком: 7 основних переваг

У відносинах зі старшим чоловіком є маса, як достоїнств, так і недоліків. У будь-якому випадку це певний виклик, ти переживаєш і задаєшся питанням, а чи не стане ваша різниця у віці тією непереборною перешкодою, яку ніяка любов не здолає? Щоб заспокоїти тебе, пропонуємо подумати про деякі основні переваги відносин зі старшим чоловіком ...

Він уміє цінувати життя
І може поділитися цим чудовим вмінням з тобою. Він просто більше прожив і побачив, і життя навчило його знаходити радість у простих речах, а це дуже важливо для розвитку гармонійної особистості.

У нього більше життєвого досвіду
Він може дивитися на ситуацію більш тверезо і міркувати мудріше, ніж всі твої однолітки разом узяті. Головне - щоб він не «розумнічав» направо і наліво.

У спальні він зробить для тебе все
Такі вже вони, старші чоловіки - у них не тільки більше досвіду, але і більше альтруїзму, бажання принести задоволення саме партнерці, часом нехтуючи навіть власним.

«Я люблю тебе» буде дійсно значити любов
Ці чоловіки не кидаються необдумано словами, та ще й такими важливими. Він точно знає різницю між любов'ю, симпатією, закоханістю і просто пристрастю. Тому якщо скаже - значить, правда так відчуває.

Ти - його шанс на нове життя
Ну, або другу молодість, називай як хочеш. У будь-якому випадку він буде цінувати тебе як друге дихання, як величезну удачу, як шанс, який випадає, може бути, всього раз у житті.

Фінансово ти будеш почувати себе з ним набагато спокійніше
Меркантильний, але важливий аспект. Ці чоловіки зазвичай набагато твердіше стоять на ногах, вони вміють вже заробляти гроші, не сидячи з ранку до ночі на роботі - а значить, у нього буде більше часу, щоб провести його з тобою і більше грошей, щоб зробити це красиво і дорого.

З таким чоловіком ти теж відчуваєш себе дорослішими
У самому кращому сенсі цього слова. Ти можеш стати більш серйозною, вдумливою​​, розважливою, цілеспрямованою особистістю. Ти можеш переймати його досвід, отримувати освітц і корисні навички, будувати кар'єру, вивчати мови ... Одним словом, тягнутися до його рівня і постійно вдосконалюватися.

відносини, відносини зі старшим чоловіком, старший чоловік, поради, поради жінкам, основні переваги
Оціни пораду →
Переглядів: 1873
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ