АвторизаціяРеклама

» » » Як знайти друзів

Як знайти друзів

Як знайти друзів Щодня ми зустрічаємо на своєму шляху безліч людей: хтось з них викликає у нас симпатію, хтось - неприязнь.
Але чим старше ми стаємо, чим більшою кількістю зв'язків обростаємо, тим частіше ставимо напівдитяче питання:
"Як знайти друзів"?. Тих самих - справжніх, близьких за духом, готових допомогти і підтримати у будь-яких життєвих труднощах.

Дружба з першого погляду - явище таке ж рідкісне, як любов. Щоб перейнятися повагою до чужого, по суті, людині і усунути природну психологічну дистанцію повинен пройти час. І час цей має бути наповненим подіями, спілкуванням і випробуваннями - тільки
тоді можна серйозно говорити про зародження дружніх стосунків.

Усі люди в цьому відношенні умовно діляться на дві категорії, між якими існують і проміжні підтипи. Перші легко контактують з соціумом, швидко впускаючи у своє життя приятелів і приятельок. Їх записні книжки переповнені номерами, їх домашні свята незмінно збирають аншлаги, а нові фотографії в соцмережі за пару годин набирають сотні "лайков". Кожне нове місце роботи, похід на виставку або подорож поповнює їх і без того великий " фрэндлист". І хоча, усіх цих знайомих, вони упевнено називають " друзями", в найскладніші моменти ці люди, як правило, залишаються наодинці. Тому що відчувають: жоден з тисячі так званих "друзів" не є другом по суті.

Другі, навпаки, проявляють критичну вибірковість у виборі оточення. Вони не роблять штучних заходів, щоб знайти нових друзів. Ті просто з'являються - самі собою, несподівано, стихійно, по розпорядженню долі. Зазвичай саме такі "доленосні" люди залишаються з нами на все життя, ілюструючи давнє правило: якість - завжди цінніше за кількість.

Якраз у таких людей ми пропонуємо повчитися мистецтву притягувати до себе справжніх друзів.

Як знайти друзів: прості поради

Полюбіть себе. Це перший крок, який треба зробити. Люди прагнуть до себе подібним: якщо ви не хочете бути вічно співчуваючим "жилетом" для подружок, що солодко страждають, навчитеся поважати свій час. Якщо вам подобається спілкуватися з людьми, що захоплюються, енергійними, зробіть власне життя насиченим і цікавою. Наші друзі - наше відображення. Знайдіть, за що вартолюбити себе - і вас полюблять у відповідь.

Цікавтеся іншими, а не тільки собою. Непідробний інтерес до співрозмовника був і залишається кращою комунікативною стратегією. Люди - найбільш цінне джерело інформації, за допомогою якого ми можемо знайти відповіді на багато, що хвилюють нас, питання. Не симулюйте цікавість, будьте чесні і відкриті - і ви не заметіть, як ваше життя наповниться змістовним спілкуванням.

Легко розлучайтеся з тими, хто вас не цінує. Більшість людей, спантеличених самотністю, насправді, всього лише хочуть зрозуміти, як знайти кращого друга, а не просто армію ввічливо-байдужих приятелів. І заради цього однієї людини ми готові на багато що: прощати, допомагати, жертвувати своїм часом і навіть грошима. Але для того, щоб у вашому житті з'явилося місце для подібних стосунків, її треба спочатку звільнити від непотрібних зв'язків і людей. Сміливо ставте точку в стосунках з людьми, що не раз підводили вас в критичні моменти.

Не нехтуйте інтернет-спілкуванням. Сьогодні інтернет як найпоширеніший і доступніший спосіб знайомства дійсно допомагає знайти друзів. І гидувати таким потужним інструментом комунікації було б гріх: тим більше що мережеве спілкування дає можливість вибирати співрозмовника, виходячи з власних інтересів і потреб, а не спираючись виключно на чинник територіальної близькості, причетності до одного професійному співтовариству, соціальній групі і так далі.

Будьте терплячі. Шукати істинну дружбу, не розмінюючись на підробки так само важко, як любов. Знайти свого людини серед натовпу сторонніх - питання збігу безлічі чинників: удачі, наполегливості, інтуїції і т. д. Не завжди і не у усіх це виходить в юному віці. Але хіба це причина припинити пошуки?

А як ви знаходите нових друзів?

леді, практичні, поради, соцмережі, Друзі, знайти
Оціни пораду →
Переглядів: 3577
Рейтинг: 4.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ