АвторизаціяРеклама

» » » Як знайомитися на великих заходах

Як знайомитися на великих заходах

Як знайомитися на великих заходах Зараз складно уявити наше життя без усіляких масових заходів: виставок, конференцій, тренінгів, концертів, авторських вечорів та інших «тусовок» різного калібру і спрямованості. Життя кипить! І одна з причин, по якій багато хто з нас відвідують подібні заходи - це знайомство з новими людьми, або, кажучи по-модному, «нетворкінг» - тобто встановлення корисних зв'язків.

Для прикладу, як я дізнався під час свого недавнього перебування в Німеччині - в Берліні кожен день проводиться до сотні різних масових заходів.

Тому виникає цілком закономірне питання: як правильно знайомитися на подібних «івентах». Щоб ви пішли звідти не тільки з гарним настроєм і новими враженнями, але й активно знайомилися з іншими людьми. Якщо вечірка буде у Києві, столиці України, варто дізнатися погоду на гісметео http://www.gismeteo.ua/weather-kyiv-4944/

Школа початківця нетворкера.

Що ж, давайте прямо зараз проведемо невеликий «лікнеп».

Ось три правила нетворкінгу, дотримання яких допоможе вам легко знайомитися з новими людьми і домовлятися з ними про спільні проекти або, як варіант, про нові зустрічі для продовження (поглиблення) розпочатого спілкування.

Правило перше: задавайте питання!

Найбанальніші питання як і раніше в моді і відмінно підходять для початку спілкування з раніше незнайомим чоловіком: «Як вас звуть?», «Чим ви займаєтеся?», «Як часто буваєте на подібних заходах?» Це так звані питання-«відкривачки», які служать для зав'язування розмови.

Пам'ятайте, що спочатку слід привернути увагу свого майбутнього співрозмовника.

Зустріньтеся з ним очима, посміхніться і задайте одне з цих питань або будь-який інший - в залежності від ситуації. Ні в якому разі, не розмовляйте з «потилицею», тобто з людиною, яка стоїть до вас спиною і не бачить вас. У цьому випадку злегка доторкніться до його руки або плеча, і тільки коли він обернеться - починайте спілкування.

Отже, сміливо задавайте питання. Вони допоможуть вам виділитися і вас обов'язково запам'ятають!

Правило друге: підготуйте інформацію про себе.

Наперед продумайте свою «легенду»: хто ви, чим займаєтесь, які завдання зараз вирішуєте, з якими складнощами стикаєтеся, як (для чого) опинилися на цьому заході і т.п. Краще це все записати і кілька разів відрепетирувати вдома перед дзеркалом.

З часом ця міні-самопрезентація буде відлітати у вас «від зубів», але на перших порах краще гарненько підготуватися. Як говориться, «перший млинець грудкою» і від хвилювання ви, напевно, можете ляпнути щось не те, та ще здавленим голосом. Що можу сказати з цього приводу? Всі з цього починали. Підготовка, підготовка і ще раз підготовка.

Резюмуємо: будьте готові стисло і виразно розповісти своєму новому знайомому, хто ви, чим займаєтесь, з якою метою прийшли на цей захід.

Правило третє: продовжуйте спілкування.

Домовтеся з вашими новими співрозмовниками здзвонитися в найближчі пару днів і випити чашечку кави на нейтральній території. Там ви зможете більш предметно обговорити варіанти вашого можливого співробітництва.

І наостанок

Багатьом людям складно самим підійти і познайомитися, особливо з представником протилежної статі. Це відбувається через сором'язливості або боязні «ляпнути» щось не те.

Якщо ви відчули, що розхвилювалися, то просто глибоко подихайте. Після цього широко посміхніться, і світ посміхнеться вам у відповідь!

семья, Дружба, отношения
Оціни пораду →
Переглядів: 1292
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ