АвторизаціяРеклама

» » » Чим займаються на першому побаченні в різних країнах

Чим займаються на першому побаченні в різних країнах

Перше любовне побачення - завжди дуже хвилююче як для дівчат так і для хлопців. Воно викликає масу емоцій. Романтичні розмови, залицяння, перші ознаки закоханості. Буває так, що після першого побаченя закоханні розуміють, що не можуть жити один без одного та вирішують одружитися. Але чим же займаються на першому побаченні хлопець з дівчиною за кордоном?

На перше побачення англійці ходять тільки по буднях, так як вихідні вони звикли проводити з друзями. Швидше за все, ви підете у паб. Природно, є й винятки з правил, зустрічі проходять у різних місцях. Жителі Великобританії дуже культурні і прив'язані до традицій, тому, коли йдете на перше або друге побачення з англійцем, на секс можете не розраховувати. Крім того, англійські чоловіки не проводжають свою дівчину додому. Після побачення чоловік і жінка розходяться додому поодинці.

На перше побачення в Німеччині запрошують дівчата. Німкені відрізняються упевненістю в собі, вміють оцінити себе гідно, тому самі з легкістю звуть будь-якого вподобаного ним чоловіка, планують, як і де пройде побачення, і чи закінчиться воно сексом. Молоді німці не слідують забобонам, незважаючи на те, що Німеччина -консервативна країна в цілому. Тому секс на першому побаченні цілком допустимо. Найпопулярніші місця для зустрічей - ресторани, паби або бари.

Французам властива романтика, тому перше побачення з дівчиною у них може пройти не за вечерею, а за обідом або сніданком. Швидше за все, зустріч буде недовгою, пройде на відкритому повітрі за чашкою чудового чаю, або кави, або в недорогому ресторані. Інтимна близькість у жителів Франції на першому побаченні дуже рідкісне явища, незважаючи на те, що французи відомі своїми любовними пригодами. Якщо француз заплатив за дівчину, у нього відносно неї - серйозні симпатії і наміри. А якщо ні, то дівчині навряд чи можне сподіватися на відносини з ним.

Побачення з австралійцем,привілегія чоловіків. Також чоловіки на першому побаченні не захоплюються жіночою красою та іншими її достоїнствами. Інтимним зв'язком перші побачення також найчастіше не закінчуються. Прагматичні австралійські чоловіки не дуже щедрі як на подарунки, так і на компліменти, проте жінки до цього звикли і не чекають їх. Дуже часто австралійці знайомляться один з одним в Інтернеті - соціальних мережах. Жінки дуже впевнені в собі, тому після знайомства, часто приймають роль лідера в парі на себе.

Автор: Яна Кукуруза

перше, жінка, побачення, чоловік, весілля, кохання, обручка
Оціни пораду →
Переглядів: 1943
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ