АвторизаціяРеклама

» » » Відеоігри для дітей: Користь чи шкода

Відеоігри для дітей: Користь чи шкода

Відеоігри для дітей: Користь чи шкода З ранніх років малюки починають пізнавати світ комп'ютерних технологій, а точніше захоплюватися відеоіграми. Давай розберемося, користь або шкоду несуть ці забави.

Літні канікули - той самий період, коли дитина повинна добре відпочити і набратися сил перед новим навчальним роком.

У спекотні дні малюки воліють перебувати вдома і нікуди не виходити. Вони вважають, що від нудьги їх рятують відеоігри. Давай розберемося, що насправді несуть подібні захоплення: шкода чи користь.

Шкода

Погіршення зору
Якщо малюк проводить багато часу за комп'ютером, то це може спричинити за собою порушення зору. Яскравий монітор дуже погано впливає на здоров'я дитини. Він постійно тримає в напруженому стані зіниця, зменшуючи їх, щоб зробити картинку темніше. У підсумку очі сильно втомлюються. Врахуй це.

Розвиток дитини
Однотипні і прості ігри зупиняють розвиток мозку дитини. Також малюк ризикує почати жити віртуальним життям, тобто заводити віртуальних друзів в онлайн-іграх, проводити все більше і більше часу в улюбленій грі. Ще він може почати витрачати сімейні гроші, якщо це платні сайти.

Проблеми з поставою
Якщо дитина багато сидить за комп'ютером на незручному стільці, то у нього можуть виникнути проблеми з поставою, які іноді призводять до викривлення хребта.

Пропаганда насильства
Часто у відеоіграх існують моменти вбивств або насильства. Це погано впливає на психіку дитини. Потрібно обмежити малюка від "стрілялок", "гонок", "літалок", адже від них немає ніякої користі.

Користь

Розвиток мислення
Багато вчених наполягають на тому, що більшість комп'ютерних ігор змушують мозок постійно працювати, розвивають у дітей багатозадачність, реакцію і нестандартне мислення. Так малюки, наприклад, швидше засвоюють шкільний матеріал. Існують навіть результати досліджень, що деякі комп'ютерні ігри допомагають краще бачити в темряві.

Стійкість до болю
Відеоігри допомагають хворим дітям легше перенести біль.

Спілкування
Часто гри сприяють тому, що діти знаходять нових друзів, з якими продовжують спілкуватися і в реальному житті.

У що можна грати дітям?
Звичайно, крім "стрілялок", "гонок" або "літалок" існують і хороші ігри, які показують дитині, як правильно мислити, допомагати один одному, сприяють розвитку логіки і засвоєнню нових знань.

Скільки часу можна грати?
Зовсім не дозволяти дитині сидіти за комп'ютером - не вихід. Нехай малюк грає дві години на день, але не більше. Поясни йому, що крім цих захоплень, він може почитати цікаву книгу або сходити на річку, пограти у футбол чи покататися на роликах.

діти, поради батькам, ігри, Відеоігри
Оціни пораду →
Переглядів: 1182
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ