АвторизаціяРеклама

» » » Як зібрати дитину в дитячий садок

Як зібрати дитину в дитячий садок

Як зібрати дитину в дитячий садок Перший день в дитячому садочку повинен стати для дитини невеличким святом, адже у нього з'явиться багато нових друзів. Для того щоб зібрати дитину в дитячий садок потрібно завчасно підготуватися. Увечері почніть розповідати казку на своєму прикладі про хлопчика чи дівчинку, якого теж збирали в дитячий садочок. Але не закінчуйте її. Другу частину залиште на завтра.

Постарайтеся зібрати дитину у дитячий садок з вечора, щоб не спізнитися в перший день. В дитячий садок дитині в першу чергу потрібні кімнатні капці, колготи, шортики чи спідничка, футболка чи рубашка. Можна вдягти ті речі в яких дитина бігає вдома, у дитячому садку це все можна буде залишати у персональному шкавчику.

Дуже важливо не забути дати дитині необхідні речі для перебування в дитячому садочку. Це речі для прогулянки, футболки або легкі кофтинки, спідниця або шорти, все це залежить від пори року. Особливу увагу треба приділити дитячому взуттю, адже у дитячому садочку дітей виводять на прогулянку, якщо придбати дитяче взуття в Києві, то є надія що дитина не замочить ноги та не розірве взуття. Дитяче взуття від перевірених торгових марок розробляється модельєрами з урахуванням анатомічних особливостей стопи дитини.

Коли заберете малюка додому після першого дня в дитячому садочку, розпитайте його, з ким він познайомився, як грався і розважався. Дізнайтеся, що йому найбільше сподобалося. А ввечері розкажіть казку про хлопчика, який також чудово провів день. Завдяки таким нескладним діям дитячий садочок буде викликати у дитини лише позитивні емоції.

Улюблена іграшка також допоможе полегшити адаптацію в садку. Нехай малюк візьме її з собою. Так він почуватиметься спокійніше. До того ж іграшка може допомогти в знайомстві з іншими дітьми: їм точно захочеться дізнатися як звуть ведмедика або наскільки швидко їздить машинка.

Дуже важливо в перший день прийти вчасно. Тоді дитина побачить, як інші діти приходять.

Одне з правил швидкої адаптації в дитячому садочку - не затягуйте ранкове прощання. Не потрібно стояти над малюком з сумним обличчям, якщо він вередує. Швидко прощайтеся і йдіть. Вихователь напевно знайде спосіб як його відволікти.

Заберіть малюка в перший день десь через кілька годин і поступово збільшуйте години. Деякі батьки приходять до майданчика де дітки граються, робити цього категорично не рекомендується. Як втім, і надзвонювати виховательці, щоб дізнатися що робить дитина. Повірте, в разі необхідності вона сама вам зателефонує. Та й зайві переживання ні вам, ні вашій дитині зараз ні до чого.

Налаштуйтеся на те, що все буде гаразд. І малюк відчує себе впевненіше. А перші дні в садочку пройдуть без будь-яких труднощів.

Автор: Яна Кукуруза

поради батькам, виховання, діти, дитячий садок
Оціни пораду →
Переглядів: 1406
Рейтинг: 5.0/7

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ