АвторизаціяРеклама

» » » Яка гра позбавить дітей від хвороби очей

Яка гра позбавить дітей від хвороби очей

Вчені дійшли висновку, що колись популярна гра «Тетріс» може допомогти в боротьбі із синдромом «ледачого ока». Синдром «ледачого ока» - це зниження рівня зору, під час якого одне око не бере участі в зоровому процесі.

Фахівці виявили, що гра «Тетріс» тренує обидва ока однаково, тому вона може діяти набагато ефективніше, ніж пов'язка на одному оці, яку використовують для лікування цього синдрому. Синдром «ледачого ока» зустрічається у однієї дитини з п'ятдесяти. Поки в якості традиційного лікування застосовують пов'язки на одне око, щоб змусити інше око працювати сильніше.

На даний момент вчені планують провести додаткові дослідження, щоб остаточно переконатися в користі гри «Тетріс» для лікування синдрому серед дітей.

Доречі, дитячийі конструктор Lego Duplo допомогає вашому чаду міслити, це своєрідна стратегія, де дитина починає думати яку фігурку і куди поставити.

Конструктори серії Lego Duplo були створені спеціально для самих маленьких користувачів - діточок віком від півтора до чотирьох років. Конструктор Lego розроблений з урахуванням всіх особливостей даного дитячого віку, деталі й цеглинки конструктора дуже яскраві і барвисті, а також мають хорошу якість пластика.

Пожарная станція зі всілякими сходами, гірками, колонами, кранами, а також з черговою вишкою занурить хлопців у світ справжніх рятувальників! Всілякі зоопарки лего дупло представлені такими цікавими серіями, як міський зоопарк, маленький зоопарк та годівля в зоопарке. Набір ферма познайомить малюків з цікавими фермерськими тваринами, а також різноманітною технікою для обробки землі. Різноманітна техніка, яка їздить, плаває і літає, захопить вашої крихітку буквально з перших днів його життя! Це і всілякі машинки, і вантажівки, і мотоцикли, і трактора, а також вертольоти, літаки, квадроцикли та багато іншого.

хвороби, позбавить, гра, очей, дітей
Оціни пораду →
Переглядів: 1297
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ