АвторизаціяРеклама

» » » Як усиновити дитину в Україні

Як усиновити дитину в Україні

Існують ситуації, з яких на перший погляд немає виходу - наприклад, вроджене або набуте безпліддя одного з батьків. Проте вихід є завжди, навіть у такому незавидному положенні.

Дізнайся, як усиновити дитину в Україні, щоб життя наповнилося змістом, а в сім'ї з'явилася дитина.

Щороку в Україні, 30 вересня, відзначають День усиновлення. Цікаво, що кількість пар, які мріють усиновити або удочерити малюка з кожним роком зростає.

Необхідні умови

Усиновлення на території України - вкрай складний процес, в якому бере участь велика кількість державних структур. Це пояснюється тим, що усиновлена ​​дитина не повинна бідувати: у батьків завжди повинно бути постійне проживання, стабільний і достатній дохід, щоб було, чим годувати дитину.

Отже, що потрібно від усиновлювачів для того, щоб їх визнали гідними кандидатами на роль прийомних батьків? Насамперед необхідно написати заяву в службу у справах дітей, вимагаючи підтвердити право на усиновлення.

Слідом за цим, для того щоб усиновити дитину, потрібно дістати наступні документи:

• Необхідна копія свідоцтва про шлюб - щоб довести, що дитина житиме в сім'ї;
• Потрібна також завірена податковою інспекцією довідка про доходи за останні півроку;
• Потрібно забрати медичний огляд про стан здоров'я усиновлювачів, копію документа, що підтверджує особу;
• А ще, буде потрібна довідка про відсутність судимості (це питання особливо важливе - без неї діловодство ніхто не почне).

Подальші процеси для того щоб усиновити дитину

У найближчі десять діб після подачі заяви з повним пакетом необхідних документів усиновителів провідає уповноважений представник комітету у справах дітей для того, щоб підготувати акт про придатність прийомних батьків. Будуть оцінені рівень життя, стан житлової площі, а також - мотиви усиновлювачів. Якщо ти створиш сприятливе враження - то отримаєш документ, що підтверджує право на усиновлення. Він дійсний протягом року з моменту отримання.

Після цього відбувається вибір і знайомство з дитиною. Якщо усиновителів все влаштовує - вони подають заяву в службу з усиновлення дітей. Після цього відбувається судова процедура усиновлення, до якої потрібно підготувати повний перелік документів, що підтверджують особу, добробут і права усиновлювачів та повний пакет документів, заведених на дитину у дитбудинку або в опікуна.

При благополучному розвитку подій усиновлювач може особисто забрати дитину в новий будинок. Після цього потрібно зробити ще кілька важливих дій - відвідати з дитиною загс для отримання його нового свідоцтва про народження та внесення даних про нього в паспорти усиновителів, а потім в уповноваженому органі зареєструвати дитину за місцем проживання.

Ось і все. Тепер ви з партнером - повноправні батьки, відповідальні за розвиток дитини, за зростання його особистості і за подальшу його долю.

Після таких важких тяжб, виховання та соціальна адаптація дитини здадуться тобі не такими вже й складними речами.

діти, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 1336
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ