АвторизаціяРеклама

» » » Як розважити дитину 3 років без телевізора

Як розважити дитину 3 років без телевізора

Як розважити дитину 3 років без телевізора Трирічна дитина зовсім не любить самотності. Вона ставить безліч питань, та вимагає не тільки відповідей, а й уваги до себе. Дуже важко іноді мамам знайти хоч трохи часу для себе, адже весь свій вільний час вони витрачають на малюків.

У наш час дуже популярним способом відволікти дитину є перегляд мультфільмів. Цей спосіб дійсно безвідмовний, але він має свої недоліки, до яких можна віднести проблеми зі сном, виникнення агресії і т.п.

Пропонуємо вам найбільш ефективні способи, як розважити дитину без допомоги телевізора. Сподіваємося, вони вам дуже знадобляться.

Спосіб перший
Попросіть дитину принести з його кімнати іграшки певних кольорів. Наприклад, два помаранчевих м'ячика, солдатика з автоматом, ляльку в червоній сукні. Поза всяким сумнівом, що хоч на 10 хвилин, але дитину це відверне від самотності. Крім того, така «гра» буде позитивно впливати на розвиток пам'яті.

Спосіб другий
Якщо ви вже купили толокар або біговел то можете попросити малюка, щоб він об'їздив весь будинок, перевіривши, чи все на своїх місцях (комп'ютер, телевізор, вази, стільчики і т.п.). Як тільки малюк впорається з цим нескладним завданням, можете дати йому наступне.

Спосіб третій
Попросіть дитину допомогти вам. Таким чином, можете дати малюку пилосос, щоб він навів чистоту з вами. Можете разом готувати вечерю до приходу тата, наприклад. Не сумнівайтеся, дитині це дуже сподобається, адже так вона буде відчувати себе дорослою, а цього діти дуже хочуть.

Успіхів!

діти 3 роки, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 866
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ