АвторизаціяРеклама

» » » Як привчити дитину рано вставати до школи

Як привчити дитину рано вставати до школи

Вранці кожна мама стикається з тим, що важко розбудити малюка, адже він так солодко спить. Як зробити це просто і без сліз, читай на Borispol.org.ua.

Якщо хочеш, щоб твій малюк рано прокидався, продемонструй свій приклад. Пам'ятай, що ти є авторитетом для дитини, отже, повинна подавати хороший приклад.
Щоб уникнути ранкової суєти і турбот, привчи малюка готувати все з вечора.

По-перше, це вплине на його акуратність і дисциплінованість, по-друге, це непогана підстраховка на випадок, якщо і дитина, і мама дозволять собі поспати довше. Адже всяке буває.

Крім того, фахівці рекомендує в ігровій формі готувати ввечері необхідні речі, збирати ранець до школи. Нехай дитина сама вибере те, що бажає одягнути і взяти з собою.

Але ні в якому разі не буди дитину криками і агресією. Такими методами ти зіпсуєш настрій не тільки йому, але і собі, і, швидше за все, протягом усього дня вас буде мучити совість. Буди дитину ніжно і лагідно. Але будь обережна, не засни при цьому разом з ним. Відмінною ідеєю буде скористатися якою-небудь грою.

Наприклад, можеш запропонувати малюку змагання - хто перший встане з ліжка або одягнеться. Таким чином, не тільки досягнеш бажаної мети, але і обидва заряд позитиву на цілий день!

Не дорікай дитину в тому, що вона не може прокинутися вчасно або пробудження рано вранці дається їй з деякими складнощами. Зрозумій, що маляті потрібен час на звикання і адаптацію до нового режиму дня.

Також можна нагадати про те, що малюку слід встигнути виконати зарядку. Дітлахи часто самі люблять проявляти ініціативу, встаючи рано, щоб зробити кілька нескладних вправ або подивитися розвиваючу дитячу телепрограму, мультик.
Якщо ж ти помічаєш, що протягом довгого часу твоїй дитині все ще важко прокидатися рано, обов'язково переглянь його режим дня. Швидше за все, корінь проблеми в тому, що режим дня складений неправильно, а то й не дотримується зовсім.

В ідеалі малюк повинен лягати спати і прокидатися в певний час. Також точно має бути розпланований весь його день.

Крім того, зверни увагу на раціон харчування свого малюка. Їжа, яку вживає дитина, повинна бути насичена вітамінами, мінералами, корисними мікроелементами.

Харчування має бути здоровим і збалансованим. Привчити малюка до раннього підйому - завдання зовсім нескладне. Головне, проявляй своє терпіння і любов.

Школа, діти, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 943
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ