АвторизаціяРеклама

» » » Як організувати свято для дитини

Як організувати свято для дитини

Як організувати свято для дитини Як самостійно організувати веселе свято для дитини. Зараз існують фірми, які пропонують свої послуги в проведенні дитячих свят. Але ти дуже легко можеш організувати таке свято без допомоги професіоналів.

Перед тим, як придумувати різні конкурси, дитяче меню і маскарадні костюми, склади невеликий план майбутнього заходу. Він допоможе тобі не забути про важливі моменти.

Визнач разом з дитиною кількість запрошених гостей. Від того, скільки дітвори буде в твоєму домі, залежить атмосфера самого свята. Важливо, щоб воно не переросло в "свято неслухняних". Все залежить від розмірів квартири і віку іменинника.

Якщо малюк дошкільного віку, краще якщо гостей буде 5-6 чоловік. Тоді ти зможеш приділити увагу кожному. Для молодшого школяра оптимальна кількість 6-8 друзів. Дитину постарше краще обмежити 8-12 запрошеними. Досвід показує, що група дітей більше 12 людина стає погано керована.

Визнач час початку торжества. Фахівці радять: чим молодші діти, тим раніше треба починати свято. Малюки 3-5 років дуже активні в першій половині дня, а ось до обіду починають вередувати і хотіти спати. Так що час 11 години дня для них найзручніше.

А школярів краще запросити на 14:00-15:00 - тоді у тебе буде більше часу на підготовку. Перед тим, як запросити дітей на свято, потрібно подумати про елементарні заходи безпеки в будинку. Перенеси в недоступне місце предмети які б'ються і прибери речі, якими дитина може ненавмисно поранитися.

Обов'язково продумай розважальну програму.
Пам'ятай, що краще чергувати проведення активних ігор, естафет і рухливих конкурсів з більш спокійними розвагами. Наприклад, малюванням листівок для іменинника, відгадуванням загадок або гра в рими. І не забудь про невеликі подарунки для запрошених.

Приємні дрібниці можна розвісити на нитці, а потім нехай хлопці по черзі шукають їх із зав'язаними очима. Доклади максимум зусиль, підключи всю свою фантазію, і нагородою за твої труди буде найдорожче - щасливі посмішки дітей!

Не варто накривати стіл, як для дорослого свята. Діти не особливо люблять гаряче і салати. Краще влаштувати святкування в стилі фуршету з кумедними бутербродами, солодощами (такими, якими важко забруднитися), фруктами. З напоїв краще сік та мінеральна вода.

Отже, скориставшись нашими порадами, бажаємо організувати свято для дитини на вищому рівні.

свято для дитини, свято, діти, дитина, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 1038
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ