АвторизаціяРеклама

» » » Як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла

Як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла

Як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла Батьки знають, що застуди трапляються від переохолодження або перегріву і подальшого переохолодження. Важливо одягнути малюка так, щоб він не замерз, але й не спітнів. Ми підготувала приблизну схему дитячого одягу при різних температурах, яка допоможе тобі уникнути непотрібних проблем.

Отже, як одягти дитину взимку, щоб вона не простигла

+ 5 / -5
Футболка з довгим рукавом, комбінезон мембранний або на синтепоні, зимове взуття на колготки, вовняні рукавиці або рукавички, шапочка з шерсті або сумішева з акрилом.

-5 / -10
Натільна білизна або термобілизна, тонка водолазка, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або мембранний, зимове взуття на колготки, шапочка вовняна, вовняні рукавиці або краги.

-10 / -15
Натільна білизна або термобілизна, костюм з флісу або шерсті, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або пуху. Капюшон надягаємо в разі сильного вітру.
Зимове взуття - валянки або зимові чоботи на вовняний носок або термошкарпетки. Непромокаючі або вовняні рукавиці з хутром.

-15 / -25
Все те ж, але прогулянки обмежуються у часі: не більше години по безвітряній погоді, не більше півгодини при вітрі. Діти до року при температурі нижче -15 не гуляють.

Але пам'ятаймо: всі діти різні. Звертай увагу і на індивідуальні особливості дитини.

Ще кілька важливих порад:

Якщо у твого малюка мембранний комбінезон або взуття, колготки і натільна білизна під ними повинні обов'язково містити синтетику.

Про термобілизну: для пасивних прогулянок підійде термобілизна, що містить не менше 40% натуральних тканин. Для активних - домішки синтетики повинно переважати.

Термобілизна використовується тільки для прогулянок!

Навіть у сильні морози в жодному разі не закривай дитині шарфом або хусткою рот. Природа розпорядилася так, що дитина дихає нормально при будь-якому холоді.

Для виходів у магазин використовуй роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. Знімай і шапку з шарфом, щоб дитина не пітніла.

Визначити, чи замерзла дитина можна по переносиці, шийці і шкірі вище ступнів і кістей рук. Рум'яні щоки і ніс - ознака здоров'я і відмінного проведення часу, а не замерзання. Кров повинна поступати до обличчя, щоб воно не мерзло.

поради батькам, здорова дитина, Зима, діти
Оціни пораду →
Переглядів: 985
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ