ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » Як вибрати шкільний ранець для дитини

Як вибрати шкільний ранець для дитини

Як вибрати шкільний ранець для дитини Декілька порад для батьків майбутніх першокласників, або ж вже існуючих школярів, які почали готуватися до школи, як правильно вибрати шкільний ранець.

Основна вимога така що, шкільний ранець повинен бути якісним і містким. Таким вимогам повинен відповідати портфель, що виготовляють відомі фірми.

Бажано купити шкільний ранець з декількома кішенями. Дітям простіше орієнтуватися і знаходити те, що їм потрібно, коли все лежить у різних відділеннях. Не зайвими будуть окремі кишені для мобільного телефону, гаманця, пеналу, а можливо і для сніданку.

Важливо знати, що через неправильно підібраний портфель у дітей можуть початися проблеми зі здоров'ям. Адже школярі ростуть, їх опорно-рухова система тільки розвивається. Варто вибрати ранець з ортопедичною спинкою. При виборі рюкзака зверніть увагу на дно. Воно повинно бути зі щільного матеріалу. Рюкзак повинен бути легким, бо шкільне приладдя досить важке.

Купити порфель краще разом із сумкою для взуття або для спортивної форми, наповненим пеналом. По-перше, в комплекті - дешевше, а по-друге, все буде виконано в одному стилі. А головне - шкільний ранець повинен бути зручним і подобатися дитині.

діти, батьки, Школа
Оціни пораду →
Переглядів: 336
Рейтинг: 5.0/4

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ