АвторизаціяРеклама

» » » Як навчити дитину сідати на горщик: Поради

Як навчити дитину сідати на горщик: Поради

Багато батьків зіштовхуються з тим, що їхні малюки не хочуть ходити на горщик, а воліють справляти нужду в штанці або памперси. Як же навчити дитину користуватися туалетом без сліз і істерик, читай на Движение Борисполя.

1. У першу чергу, потрібно вивчити біологічні ритми дитини. Спостерігай за тим, як часто намокає його памперс і висаджуй на горщик приблизно кожні сорок хвилин, особливо після їжі, сну або прогулянки. Намагайся діяти доброзичливо. Не стримуй дитину на горщику насильно.

2. Не тримай дитини на горщику сильно довго. Це може його дратувати і викликати капризи. У будь-якому випадку, якщо у фізіологічному сенсі у малюка немає потреби справити нужду, тобі ніяк не вдасться його змусити. П'яти-семи хвилин цілком вистачить, щоб дитина встигла зробити свої справи. Цим часом його можна зайняти бесідою, брязкальцем або читанням книги.

3. Намагайся обмежити використання памперсів. Наприклад, коли дитина не спить вдома, немає необхідності надягати на нього памперс. Важливо, щоб він відчув, наскільки не комфортно перебувати в мокрих штанцях. Памперси можна продовжувати надягати тільки на ніч і на прогулянку. Між іншим, дослідниками доведено, що швидше до горщика привчалися ті діти, які практично не носили памперсів навіть в самому ранньому дитинстві.

4. Не припиняй процес навчання малюка, так він почне сідати на горщик набагато швидше. Найкраще починати вчитися влітку, в теплу погоду горщик можна буде взяти навіть з собою на прогулянку і вчасно відреагувати на прохання малюка справити нужду.

5. Збираючись навчити дитину сідати на горщик, не забувай про правильний вибір даного агрегату. У першу чергу, він повинен підходити дитині за розміром. Намагайся використовувати найбільш простий горщик без зайвих аксесуарів.

Наприклад, граючий горщик, який реагує на струмінь сечі, може серйозно налякати дитину і надовго відбити у нього бажання сідати на горщик. Тому залиш надмірності і вибирай предмет максимально простий, який стане для дитини туалетом, а не іграшкою.

6. Ніколи не лай дитину за намочені штани. І вже тим більше не тряси ними перед його личиком. Він все одно нічого не зрозуміє, а виховний процес закінчиться істерикою.

7. Подбай про те, щоб горщик був завжди у дитини на виду.

8. Вивчай знаки, що свідчать про те, що малюк хоче в туалет, і негайно реагуй на них.

9. Не потрібно тільки показувати, важливо ще й говорити. Дитина після півтора років цілком в змозі зрозуміти, чого від нього хочуть.

Кілька разів повторюй історію про призначення горщика, і скоро малюк до нього привчиться.

10. Не підганяй процес. Намагайся проявити терпіння. Не нервуй і не забувай, що кожна дитина індивідуальна.

горщик, діти, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 928
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ