АвторизаціяРеклама

» » » Чому у дитини немає апетиту: 10 причин

Чому у дитини немає апетиту: 10 причин

Чому у дитини немає апетиту: 10 причин Дитина їсть неохоче? Вона пропускає прийоми їжі? Всі твої зусилля нагодувати малюка марні? Якщо ти на всі питання відповідаєш «так», значить у твоєї дитини проблеми зі здоров'ям.

Діти можуть відмовлятися від їжі з безлічі причин. Ми підготували 10 найпоширеніших причин.

1. Ріжуться зуби
Ця причина є однією з головних. Малюк відчуває дискомфорт, біль і озноб, коли у нього починають прорізатися зубки. Як результат - поганий апетит і блювота.

2. Глисти
Дитина вразлива для гельмінтів та інших паразитів. Вони можуть стати причиною діареї, блювоти і втрати апетиту. В цьому випадку краще звернутися до лікаря.

3. Надлишок води
У дітей маленький шлунок, тому молока і іншої житкості в невеликих кількостях їм буде більш ніж достатньо. Але, якщо ти намагаєшся перестаратися - це негативно позначиться на апетиті малюка.

4. Проблеми зі здоров'ям
Якщо твоя дитина підхопила застуду, то у неї, крім інших симптомів (кашель, нежить, висока температура, озноб) з'являється ще один - відмова від їжі.

5. Перегрівання
Надлишок тепла може зробити малюка дратівливим і привести до інших негативних наслідків, таким як блювота, пітливість, розлад шлунку і висип. Малюк також може протестувати проти вживання їжі. Звернись до лікаря, якщо апетит у дитини не покращується.

6. Введення твердої їжі
Дитина звикла до рідкої їжі, тому їй непросто перестроїтися. Вона може відмовлятися від твердої їжі тривалий час, але потім адаптується і стане більш сприйнятливішою до нового раціону.

7. Анемія
Анемія є ще однією важливою причиною втрати апетиту у дітей. Немовлята, в організмі яких не вистачає заліза, страждають від слабкості, дратівливості і втоми. Це тягне до відсутності апетиту. Додай в меню дитини продукти, багаті залізом.

8. Ангіна
Ознаки вірусної інфекції - висока температура, червоне горло, збільшені гланди і біль при ковтанні. Не дивно, що хвора дитина не в змозі харчуватися в своєму звичному режимі. У цьому випадку обов'язково сходи до лікаря!

9. Зміни росту
Немовлята часто відчувають періоди сплеску і відсутності росту. В результаті, їх потреба в їжі і харчові звички змінюються. Вони можуть тимчасово не випробовувати потреби в потрібній кількості їжі.

10. Вакцинація
Після вакцинації, діти, як правило, страждають від лихоманки, епідемічного паротиту, висипу і інших неприємних симптомів. Ще один серед них - втрата апетиту.

Топ-10, діти, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 1394
Рейтинг: 5.0/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ