АвторизаціяРеклама

» » » Чому діти люблять пиво

Чому діти люблять пиво

Чому діти люблять пиво Дорогі читачі, сьогодні ми продовжуємо розмову про наших дітей, та спробуємо розібратися у питанні Чому діти люблять пиво? Якщо у Вас є інша думка стосовно цього питання, не соромтесь, пишіть у коментарях, можливо, спільними зусиллями ми все ж таки розберемо детальніше це питання.

В інтернеті на сьогоднішній день можна прочитати тисячі повідомлень від батьків про те, що їхні маленькі дітки люблять пиво. Якщо у вас є малюк 1-3 роки, то ви, напевно, також помічали, що він тягнеться до келиха з пінливим напоєм, намагаючись мокнути хоч пальчик в нього? І, швидше за все, ви задавалися після цього питанням: «Чому дітки люблять пиво?».

• Найбільш поширеною причиною "любові" до пива у дитини вважається нестача дріжджів в його організмі. Якщо дитина хоч раз спробувала пиво, то, безсумнівно, їй знову захочеться його спробувати, воно просто буде притягувати. І навіть, не дивлячись на те, що пару крапель пива не нашкодять малюкові, краще його не давати, а просто замінити свіжим квасом.

• Другою причиною того, що дитина хоче пива так, що у нього починається істерика, є те, що дитині просто подобається легке пощипування язику газом в цьому алкогольному напої. Крім того, смак пива для дитини новий і особливий, адже якщо дитина звикла пити солодкі чаї, соки і компоти, то пиво абсолютно відрізняється від них.

• Третьою причиною, звичайно ж, є наслідування дорослим. Дитина бачить, як батьки або їхні друзі, п'ю пиво, і намагається повторювати за ними.

• Ну і четверта причина того, що діти люблять пиво, можна описати відомою фразою "заборонений плід солодкий". Якщо дитині не дають пиво, то вона буде хотіти його ще сильніше, і буде показувати свою істерику і психи.

На закінчення можна сказати, що кожні батьки повинні самі вирішувати, чи варто давати трохи пива своєму малюкові чи ні. І, судячи з коментарів на форумах, можна сказати, що кількість голосів "за" і "проти" майже рівна.

Також, хочеться зазначити, що всі люди, які пам'ятають, що їм у дитинстві давали пробувати пиво в найменших кількостях, не виросли залежними від алкоголю чи з якими-небудь відхиленнями. Тому вирішувати тільки вам!

діти, батьки, поради батькам, виховання
Оціни пораду →
Переглядів: 1902
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ