АвторизаціяРеклама

» » » 1 червня світ відзначає Міжнародний день дітей

1 червня світ відзначає Міжнародний день дітей

1 червня світ відзначає Міжнародний день дітей У перший день літа в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дітей (International Children's Day). Це свято нам знайоме як Міжнародний день захисту дітей.

Міжнародний день дітей - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято у 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, у Женеві. Історія замовчує, чому це дитяче свято було вирішено відзначати саме 1 червня.

За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у цзе (Фестивалю човнів є-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня. Завдяки щасливому випадку, день збігся і з часом проведення дитячої конференцією в Женеві.

У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. А знак Землі, розміщений в центрі, - це символ нашого спільного дому.

свято, Міжнародний день дітей, 1 червня, дитяче свято
Оціни пораду →
Переглядів: 955
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ