АвторизаціяРеклама

» » » На якому терміні можна визначити стать дитини

На якому терміні можна визначити стать дитини

На якому терміні можна визначити стать дитини Кожна молода сім'я в найщасливіший період їх життя хоче якомога швидше дізнатися стать їхньої майбутньої дитини. У цій статті ми розповімо вам на якому терміні можна визначити стать дитини. Звичайно, це не так важливо, адже ми все рівно дуже любимо малюків не залежно від того хлопчик це чи дівчинка. Але за допомогою сучасних технологій без проблем в ході обстеження ви можете це дізнатися.

На чотирнадцятому тижні, зробивши УЗД, ви побачите більш-менш виразну картинку, але вона буде відповідати дійсності приблизно на 40%. А на двадцятому тижні стать дитини буде точною на 90%. Бувають випадки, коли плід знаходиться в неправильному положенні, і лікар не зможе правильно визначити точну стать дитини, або ж може зробити помилковий висновок.

Найбільш точним буде сьомий місяць вагітності, будь-який фахівець зможе вам показати на УЗД, як виглядає ваш малюк, але знову-таки при правильному положенні плода. Багато матусь вважають ультразвукове дослідження шкідливим. Є припущення лікарів, що дитина боїться звуку і яскравих променів, і тому весь час намагається сховатися, ось і стає проблема для лікаря побачити стать дитини.

Загалом, коли ви збираєтеся відвідати лікаря потрібно звернути увагу на такі фактори:
• Кваліфікація лікаря
• Положення малюка в утробі матері
• Стан апаратури

Крім УЗД є деякі популярні методи.

Існує давньокитайська таблиця, якою користуються вже багато років. Вона складається вертикально з передбачуваного віку матері (18-45 років) і горизонтально з 12-ти місяців зачаття, а в середені літери «д» - дівчинка і «х» відповідно хлопчик. Ви співвідносите свій вік і місяць зачаття.

Цією таблицею ви можете скористатися задовго до зачаття і за бажанням спланувати стать майбутньої дитини, і заздалегідь продумати знак Зодіаку, спланувавши приблизний темперамент.

Ви можете дізнатися за моментом зачаття. Якщо він стався в дні овуляції, то буде хлопчик, а коли зачаття відбулося до овуляції, то з'явиться дівчинка.

Коли наші бабусі народжували, ще не було новітніх технік і УЗД, тому вони користувалися старими народними прикметами, яких існує досить багато.

1. Кажуть, що якщо буде хлопчик, то опухають ноги, а якщо дівчинка, то у мами згасає її краса.

2. Також вважається, що в разі постійного токсикозу чекайте хлопчика.

3. Мами, які чекають хлопчиків люблять їсти під час вагітності м'ясо, а ті що чекають дівчаток - борошняне.

4. Якщо вагітна мама весь час нервує, то народиться дівчинка, а спокійна - хлопчик.

5. Якщо у батька або матері вже є дитина, то згадайте, яке перше слово вона вимовила «мама» чи «тато».

6. Ще один кумедний метод. Коли дівчина в положенні їсть окрайця хліба, у неї буде хлопчик, а якщо шматочки з середини хліба, то варто очікувати дівчинку.

7. Дівчина вже з другого місяця вагітності спить на лівому боці, швидше за все, буде хлопчик, на правому боці - дівчинка.

8. Цікавим способом можна з'ясувати стать за формою живота молодої мами. Дівчинка найчастіше робить живіт безформним і широким з боків, тоді як хлопчик буквально «стирчить» з живота.

У висновку хочеться сказати, що в очікуванні щасливого моменту у вашому житті завжди в першу чергу думайте про здоров'я майбутнього малюка. Адже зовсім неважливо хто саме у вас буде, і як швидко ви про це дізнаєтеся. Головне, протягом дев'яти місяців налаштовуватися на краще, не переживати і випромінювати тільки радість і любов.

вагітність, діти, поради батькам
Оціни пораду →
Переглядів: 2890
Рейтинг: 5.0/1

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ