АвторизаціяРеклама

» » » Чи можна вагітним ходити на каблуках

Чи можна вагітним ходити на каблуках

Чи можна вагітним ходити на каблуках Не секрет, що підбори додають упевненість і піднімають самооцінку у всіх представниць прекрасної статі. Але що ж робити майбутнім мам? Чи сумісні каблуки і вагітність?

Наші мами і бабусі твердять, що носити високу платформу або каблуки не можна жінкам в "цікавому" положенні.

Звичайно, вагітність - це не найкращий час для того, щоб ходити на підборах. Справа в тому, що як тільки дівчина стає на високу шпильку, у неї тут же зміщується центр ваги. Якщо в звичайному стані нічого особливо страшного при цьому не відбувається, то при вагітності навантаження на хребет збільшується в кілька разів. Адже у жінки є ще цілком вагомий животик, крім того, через це положення жінки стає вкрай нестійким, а значить, травмонебезпечним.

На ранніх термінах вагітності каблуки носити можна. Краще вибирати стійкі моделі, ніж високу шпильку.

У другому або третьому триместрах варто відмовитися від такого взуття, адже вона може спровокувати виникнення набряків і варикозу, коли вага жінки вже досить велика. Тому, якщо сильно хочеться носити взуття на каблуках, не забудь купити компресійні панчохи. Вони подбають про твої ніжки.

Крім того, прийшовши додому, обов'язково слід зробити розслабляючий масаж для ніг і ванночку на основі яких-небудь трав, які дозволять зняти втому і набряклість з ніг.

Але найкраще віддавати перевагу м'якому взуттю: кеди, сліпони, балетки.
Вибирати їх варто за розміром, щоб ніде не терло і не давило.

вагітність, поради вагітним
Оціни пораду →
Переглядів: 1001
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ