АвторизаціяРеклама

Вагітність і пологи

» » Вагітність і пологи

Що не варто виставляти в соцмережі вагітним жінкам

Хочеш сказати всьому світу, що чекаєш малюка? Зроби це грамотно.

Обязательные предметы для набора в роддом

Беременные девушки ждут своей встречи с ребенком на протяжении длительного времени. Стоит отметить, что беременность является хорошим испытанием для организма будущей мамы, а также для психологического состояния обоих родителей.

На якому терміні можна визначити стать дитини

Кожна молода сім'я в найщасливіший період їх життя хоче якомога швидше дізнатися стать їхньої майбутньої дитини. У цій статті ми розповімо вам на якому терміні можна визначити стать дитини.

Чи можна вагітним ходити на каблуках

Не секрет, що підбори додають упевненість і піднімають самооцінку у всіх представниць прекрасної статі.

Як назвати березневу дівчинку

Вважається, що в березні народжуються розумні й талановиті діти, яким, однак, не вистачає впевненості в собі. Таким дітям потрібно давати імена, які допоможуть їм повірити в себе.

5-ть ознак щоб зробити тест на вагітність

Деякі жінки дуже добре відчувають своє тіло і можуть визначити вагітність буквально з перших днів після зачаття.

10 продуктів, які врятують вагітну від осінньої депресії

Холодні осінні вітри навівають тугу на всіх нас, тому редакція borispol.org.ua шукає вірні способи боротьби з депресією.

Фотозйомка для майбутніх мам

Якщо ви маєте потребу в гарному знімку, Ви повинні бути зацікавлені в його створенні. Ви повинні усвідомлювати, що Ви хочете, як Ви хочете. Наприклад, якщо вам подобатися природа - ви пейзажист, якщо вам подобатися спостерігати за людьми-ви портретист.

Можно ли беременным заниматься сексом?

К женщинам в «интересном положении» в разные времена относились диаметрально противоположно. То их укладывали на пуховые перины на все время беременности, то гордились выносливостью рожающих в стогу сена без отрыва от уборки урожая. С супружеским долгом и вовсе полная неразбериха: одни сексологи рекомендуют специальные позы для дам на девятом месяце беременности, другие говорят о неясном вреде для будущего ребенка.