АвторизаціяРеклама

» » » Знання англійської мови - ще один крок до успішної кар'єри

Знання англійської мови - ще один крок до успішної кар'єри

Знання англійської мови - ще один крок до успішної кар'єри Кожна жінка заслуговує того, щоб бути коханою дружиною, гарною матір'ю і добитися успіхів у кар'єрі. Тож, знання англійської мови додасть великий плюс до успішної кар'єри.

Сучасні дами - це вже давно не домогосподарки в халатах. Це жінки, які знають собі ціну. Прекрасна половина людства часто займає керівні посади, суворо контролює команду співробітників і домагається високих злетів у своїй роботі. Нерідко жінки заробляють більше за чоловіків і в будь-яких складних ситуаціях залишаються незалежними.

Уміння заробляти гроші - хороша риса. Щоб бути успішною леді, важливо не просто мати вищу освіту, а й знати іноземні мови. Завбачливі дами заздалегідь проходять курси англійської мови за допомогою репетиторів, які допоможуть вивчити базову англійську в стислі терміни. Головне - поставити мету, і безперервно до неї йти.

Як вивчити англійську самостійно
Багато жінок не знаходять можливості відвідувати курси або репетиторів, але бажання вивчити іноземну мову мають. Наприклад, перебуваючи у декретній відпустці, складно знайти час, щоб їздити в іншу частину міста. У такому випадку помічником стануть курси англійської в режимі онлайн і прагнення до навчання.

Вивчити англійську в домашніх умовах можна за допомогою декількох способів. Основні з них - це:
• перегляд фільмів англійською мовою;
• читання книг на англійській;
• поповнення лексичного запасу (мінімум 20 нових слів на день);
• живе спілкування з носіями мови (відеочати).

Знаючи англійську мову, влаштуватися на високооплачувану роботу набагато легше, адже для нинішніх роботодавців цей критерій є одним з ключових.

Активність, грамотність, знання іноземної мови та профільна освіта обов'язково допоможуть кожній жінці стати успішним і кращим співробітником того чи іншого підприємства.

робота, англійська мова, кар'єра
Оціни пораду →
Переглядів: 856
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ