ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » ТОП-5 фільмів про те, що робота - це добре

ТОП-5 фільмів про те, що робота - це добре

ТОП-5 фільмів про те, що робота - це добре Для багатьох людей робота є складним процесом, який хочеться скоріше закінчити і відпочити вдома, на курортах або ж заходах. Про самі різні спеціальності знято безліч фільмів, які можуть говорити як про шкоду, так і про користь того, що відбувається. Звичайно, завдяки роботі можна знаходити для себе багато чого нового і домагатися різних успіхів.

Редакція сайту склала добірку ТОП-5 фільмів про те, що робота - це добре.

1. Стажер (2015)

Головний герой не хоче йти на пенсію і приймає рішення влаштуватися на роботу. Його беруть старшим стажистом в офіс інтернет-магазину, в якому начальниця повністю занурена в роботу, а через це зовсім не помічає, як все інше йде у неї з-під ніг. Саме завдяки головному герою вона може навчитися дивитися на своє життя по-іншому.

2. Неймовірне життя Уолтера Мітті (2014 року)

Уолтер працює співробітником, відповідальним за ілюстрації в журналі. Його робота нудна і часто він представляє, як потрапляє в різні пригоди. Але одного разу він помічає, що однієї важливої фотографії немає, і йому доводиться відправитися в далеку подорож, щоб знайти фотографа.

3. Одержимість (2013)

Фільм про хлопця, який завжди мріяв стати великим музикантом. Він потрапляє в оркестр до справжнього генія, який безжального вичавлює з хлопця всі соки. Але тільки наполеглива робота над собою може дати блискучий результат.

4. У гонитві за щастям (2006)

Історія про батька-одинака, який не може прогодувати себе і маленького сина. Залишившись без грошей і житла, він шукає працевлаштування і потрапляє в велику успішну компанію на стажування. З усіх бажаючих візьмуть тільки одного, а конкурс буде тривати цілих 6 місяців, за які ніхто не отримає ні копійки.

5. Кухар на колесах (2014 року)

Карл Каспер працював шеф-кухарем в престижному ресторані, але в один день втратив роботу. Тепер він хапається за мрію і відкриває закусочну на колесах, щоб отримати натхнення, а крім цього і поліпшити відносини з рідними.

Топ-5, кіно, робота
Оціни пораду →
Переглядів: 329
Рейтинг: 5.0/2

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ