АвторизаціяРеклама

» » » Робота вдома: ТОП-10 корисних порад для матусь

Робота вдома: ТОП-10 корисних порад для матусь

Робота вдома: ТОП-10 корисних порад для матусь Якщо ти вже вдосталь насолодилася щасливими хвилинами материнства і твердо вирішила піти працювати, у тебе мимоволі виникає питання: на кого ж залишити свою крихту, якщо бабусі і дідуся поруч немає? Та й, бажання залишати малюка на піклування няні теж немає. Саме час задуматися про альтернативу - роботу вдома.

Чому б тобі тоді не зайнятися пошуком роботи вдома? По-моєму відмінний варіант: і гроші заробляєш, і за малюком придивлятися, і по господарству ще щось встигаєш. Головне, знати як правильно розподілити час і раціонально його використовувати. Читай ТОП-10 корисних порад для мам, що працюють на дому. Вони допоможуть тобі досягти успіху.

Заручися підтримкою сім'ї
Малюк ще зовсім малий, щоб зрозуміти, що таке робота? І що зараз у тебе зовсім немає вільних хвилинок. Тому під час роботи, попроси допомоги у коханого. У його силах доглянути пару годин за дитиною або виконати невелику роботу по господарству.

Подбай про робоче місце
Створи робочу атмосферу, та й про комфорт не забудь. Робоче місце має надихати на нові перемоги і успіхи на робочому фронті.

Розроби графік роботи
Розроби стратегічну тактику своєї роботи. Короткочасні завдання ти цілком можеш виконати під час сну дитини. А в іншому - розподіли час так, щоб ти напевно знала, в який час і в який день, ти можеш дозволити обов'язкові завдання своєї надомної роботи. Але і не забувай користуватися таким привілеєм, як гнучкість графіку. Все в твоїх руках. Регулюй.

Подумай про відпочинок
Час на відпочинок можна знайти завжди, навіть "не можна", а потрібно. Ти з легкістю можеш влаштувати собі дві невеликих перерви - вранці і ввечері. І ще, ніколи не їж за комп'ютером. Знайди час для трапези. Часу достатньо, так що не витрачай його даремно.

Залиш домашні клопоти на потім
Немає сенсу довго просторікувати з цього приводу. Просто задай собі питання: будучи на робочому місці, ти змогла б розвісити білизну на балконі? І все само стане на свої місця. Тому не відволікайся і продовжуй працювати далі.

Склади список посадових обов'язків, веди облік своїх досягнень
Так ти станеш більш організованою і успішною. Адже заглянувши в список, ти відразу зрозумієш, на що потрібно натиснути, щоб домогтися високих результатів. Ти ж хочеш, щоб малюк пишався своєю мамою?!

Плануй грамотно робочий день
Важко справлятися з декількома завданнями одночасно, особливо, коли втрачена колишня вправність. На допомогу тобі: календар і магнітна дошка.

Знайди хорошого помічника
Якщо навідріз відмовляєшся від нянечки для свого малюка, то цілком можеш погодитися на парочку годин її присутності, поки нагальні питання не будуть вирішені. І час спокійної роботи тобі забезпечено.

Зав'язуй знайомства
Це, може зумовити твій успіх у майбутньому. Не соромся, знайомся!

Навчися перемикатися
Часом це "перемикання" дає дієві плоди і надихає тебе на нові творчі ідеї.

робота, поради для матусь, робота вдома
Оціни пораду →
Переглядів: 1451
Рейтинг: 5.0/5

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ