АвторизаціяРеклама

» » » Освіта за кордоном - з чого почати, щоб досягти успіху?

Освіта за кордоном - з чого почати, щоб досягти успіху?

Освіта за кордоном - з чого почати, щоб досягти успіху? У середині минулого XX століття вчені психологи і кібернетики підрахували, що людина використовує можливості не більше, ніж на 5% і в кожній дитині закладений генетичний потенціал кількох геніїв, таких як Леонардо да Вінчі або Моцарт...

Сьогодні все більше батьків обирають для своїх дітей навчання за кордоном. Ось наприклад, чудовий центр польської освіти Up-Study http://up-study.net.

Навчання за кордоном суттєво відрізняється від вітчизняного і основна перевага навчання в зарубіжних приватних школах і коледжах - це отримання прикладних знань, які випускники зможуть використовувати в подальшому житті. Середня освіта в цих навчальних закладах націлена розвинути самостійне мислення і навчити студентів, що бути «smart» - це модно!

Крім того, варто відзначити, що в зарубіжних школах вчителі для вихованців - це, насамперед, партнери, які намагаються привернути до себе дітей, стати для них другом і наставником.

За кордоном школярів заохочують розкривати свої персональні здібності і таланти, дають можливість виразити себе, направляють на правильний шлях. У дітях розвивають критичне мислення і творчий підхід до будь-якої справи.

У той же час і від самої дитини потрібна максимальна самовіддача, від неї чекають серйозного ставлення до навчання, самостійності та націленості на результат.

Навчатися за кордоном, безумовно, складно, але зате перспективи, які відкриваються перед випускниками закордонних шкіл і коледжів, набагато серйозніші і різноманітніші, ніж у вітчизняних юнаків та дівчат.

Для багатьох заможніх людей навчання у приватній школі - місце самореалізації, тут студенти набувають навички та вміння, які в майбутньому житті будуть активно застосовувати. Саме тому в приватних школах вчаться самі талановиті та обдаровані діти. Навчання в такому закладі дороге, воно вважається елітним.

Також, найчастіше, зарубіжну приватну школу батьки вибирають для так званих «складних» дітей: з характером, неслухняних і які не піддаються впливу. Потрапляючи в серйозне академічне середовище, вони вчаться експериментувати, подорожують, розширюючи свій кругозір, стають самостійними і відповідальними і, зрештою, розуміють, що бути розумним - це круто.

Автор: Вікторія Квін

освіта, діти, Школа, навчання, Успіх
Оціни пораду →
Переглядів: 1201
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ