АвторизаціяРеклама

» » » Кому і навіщо потрібні комп'ютерні курси

Кому і навіщо потрібні комп'ютерні курси

Кому і навіщо потрібні комп'ютерні курси У нашому світі без комп'ютерних технологій ніяк. Вони скрізь - в магазинах, в офісах та інших видах виробництв! Наприклад, без електронно-обчислювальних машин, якими користуються всі виробництва, вони витратять в два рази більше часу, на обчислення і розрахунки. Це раніше влаштовуючись на роботу, ти повинен був володіти тільки професійними якостями, але зараз в будь-якій установі, державній чи приватній, перше, що тебе спитають - «а ви впевнено володієте комп'ютером»? Так, нинішнє покоління росло і пізнавало ці технології у міру того як вони приходили в наш світ. Багато хто думає, що комп'ютер це така легка річ, що можна працювати на ньому відразу, і він буде видавати потрібну інформацію в два кліка. Ось люди старшого віку (приблизно люди сорока - п'ятдесяти років і старше), вони практично нічого не розуміють в цьому, так як раніше треба було всі звіти вести вручну на листочках і збирати це в величезні папки.

Вся база даних, наприклад, по співробітниках, писалася від руки або на друкарській машинці, і все це трималося в архівах фірм, виробництв, але по суті справи, це все просто займало місце. Адже зручніше тримати всі дані в одному комп'ютері (тим більше що їх можна сортувати і знаходити без найменшої праці, натисканням декількох кнопок) і мати доступ до них, ніж постійно спускатися в архів і перебирати купу паперів.

Так от, самі комп'ютерні курси з'явилися років 20 тому, вони призначалися для підвищення кваліфікація і вивчалися факультативно. Зараз же цьому навчаються для придбання майбутньої професії. Визначиться з комп'ютерними курсами досить таки не просто, треба зрозуміти, що ви хочете вивчати, а потім де цьому вас можуть навчити, і в цьому вам може допомогти інтернет, засоби масової інформації або ж друзі, які вже були на курсах, і їм там сподобалося, і вони задоволені методом викладання. Наприклад QA Start Up - навчальний центр інформаційних технологій http://qastartup.com.ua/, в якому теоретичні знання підкріплюються реальними проектними завданнями. Під час навчання на наших курсах Ви зрозумієте, що все складне насправді просто.

У вищих навчальних закладах вивчається комп'ютер, але не так докладно як на курсах. В ВУЗах ти вивчаєш все поверхнево, тільки уривки - це для того щоб ти хоч трохи мав уявлення про те як працювати в тій чи іншій програмі. Знову ж, якщо хочеш дізнатися більше, то треба читати додатково підручники і розбиратися самому.

  Хочеться сказати - якщо ви хочете ідеально знати і розбиратися в комп'ютері, то курси вам необхідні. Але якщо ви самі можете розібратися, то краще спробувати. У деяких людей є така властивість, коли їм щось розповідають, у них відключаються мізки, і вони роблять те, що їм каже викладач, часто вже не запам'ятовуючи. Так, деякі намагаються записати щось і в підсумку сидять з листочком, оскільки не можуть без нього згадати, як це робили. Но по суті, ніякі комп'ютерні курси не допоможуть вам, якщо у вас не буде величезного бажання вчитися. Перш ніж іти на курси, подумайте, чи треба воно вам насправді, або ви вчитеся для галочки. Задача викладача вичитати матеріал, а ваша його запам'ятати і якщо немає бажання вчитися, то не варто і гроші пускати на вітер.

Автор: Вікторія Квін

робота, комп'ютер, навчання, офіс, курси
Оціни пораду →
Переглядів: 986
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ