АвторизаціяРеклама

» » » Хостес - новітня та популярна професія

Хостес - новітня та популярна професія

Хостес - новітня та популярна професія Дівчина, яка привітно посміхається відвідувачеві при вході в ресторан, люб'язно проводжає до столика, в деяких випадках супроводжує клієнта під час трапези і може виконувати функції офіціанта. Ось, мабуть, короткий і досить сухе опис професії хостес. Давайте ж подивимося глибше.
 
   Прототипом сучасним дівчатам-хостес послужили японські гейші. Не даремно в країні висхідного сонця хостес - досить поширене явище. Звичайно, це вже не ті високоосвічені інтелектуалки, які володіють кількома видами мистецтв. Швидше, це їх непереконливе подобу. Однак і сьогодні знаходиться чимало японців, бажаючих заплатити за те, щоб скоротати вечір у компанії приємною співрозмовниці, виклавши гроші лише за її прекрасну посмішку, розкритий погляд і цікаве спілкування. Тому хостес - це зазвичай не тільки зустріч гостей і проводи їх до столиків. Це, в більшості випадків, ще й розкручування клієнта на гроші, в процесі якого всі способи хороші (виконання повільного танцю, спів у караоке, просто замовляння зубів з метою змусити відвідувача замовити побільше їжі та напоїв і т.д.).

Все, та не все. Що б не говорили злі язики, інтимні стосунки з клієнтом - недозволені. Якщо працівницю закладу викриють у подібному, вона ризикує розпрощатися зі своїм робочим місцем. У деяких місцях керівники за цим так старанно стежать, що чи не самостійно розвозять хостес по домівках, а ввечері ще передзвонюють на домашній телефон, щоб переконатися, чи вдома ночують дівчини. Репутація закладу - завжди на першому місці.

Заробляють дівчини-хостес, як правило, досить пристойно. Окрім постійної ставки і частих бонусів у вигляді безкоштовної їжі від закладу, вони отримують непогані чайові (звичайно, якщо трудяться старанно). Дорогі подарунки від щедрих клієнтів - теж не рідкість.

Кар'єрний ріст - можливий, якщо є бажання. Все-таки, це непоганий досвід у ресторанному бізнесі, який дозволяє добре дізнатися психологію клієнта, його очікування і переваги.

Безумовно, є в цій професії і свої підводні камені. По-перше, може мати місце суспільний осуд - нерідко хостес несправедливо прирівнюють до повій. По-друге, професія дійсно важка психологічно - адже доводиться розважати клієнта і всіляко догоджати йому незалежно від особистої симпатії чи антипатії, часом необхідно спритно вивертатися від докучань, при цьому намагаючись не образити відвідувача.

мрія жінки, Хостес, професія, робота, ресторан
Оціни пораду →
Переглядів: 2022
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ