АвторизаціяРеклама

» » » Як зрозуміти, що Вас скоро звільнять

Як зрозуміти, що Вас скоро звільнять

Як зрозуміти, що Вас скоро звільнять Звільнення вкрай рідко звалюється на співробітника як сніг на голову. Йому, як правило, передають ряд сигналів, які говорять про те, що начальство всерйоз задумалося розлучитися з працівником раз і назавжди. Якщо ви зумієте вчасно розгледіти ці «знаки долі», то, можливо, уникнете прийдешню «розправу» або хоча б почнете шукати нове місце, не покидаючи старого.

Ми панічно боїмося почути фразу «Ви звільнені!", Однак навіть не намагаємося помічати сигнали, які мало не щоднянадходять з боку начальства, якщо то всерйоз вирішило з нами розпрощатися. Керівники демонструють свій намір задовго до дня «ікс», але ми списуємо ці натяки на поганий настрій боса і розташування зірок на небі. Можливо, варто бути більш уважними і прислухатися до знаків, що надходять ззовні? Вони і час заощадять, і допоможуть зберегти нерви.

СИГНАЛ 1. ВАС НЕ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВАЖЛИВІ ЗУСТРІЧІ
Раніше без вашої участі не обходилася жодна нарада, а тепер керівництво немов забуває покликати «цінного співробітника» на ту чи іншу зустріч. Звичайно, спочатку вас це зовсім не насторожить, можливо, ви навіть відчуєте деяке полегшення, мовляв, «нарешті перестали вішати всі справи на мене». Але рано чи пізно доведеться визнати той факт, що бос і робочий колектив просто більше не потребують вашої думки.

СИГНАЛ 2. ВАС ЗНИЖУЮТЬ У ПОСАДІ
Якщо ви впевнені, що працюєте так само старанно, як і раніше, але начальство раптом «радує» вас пониженням на посаді, то краще відразу підготуватися до можливого звільнення. Хоча, звичайно, ви маєте повне право дізнатися справжні причини кадрової перестановки. І краще поговорити безпосередньо з керівництвом, а не сліпо довіряти пліткам в кулуарах.

СИГНАЛ 3. НАЧАЛЬНИК ПИШЕ ВАМ «ЛИСТИ»
Раніше ви отримували догани від начальства виключно в усній формі, бос міг вас злегка пожурити за якісь промахи, а тепер критикасиплеться як з рогу достатку, та ще й у вигляді довгих «листів»? Це привід задуматися про те, що вас не дуже-то хочуть бачити в штаті даної компанії. Очевидно, ви не на жарт дратуєте свого начальника, і він усіма силами намагається довести собі, що вам тут не місце. Та й купа претензій в письмовій формі - відмінний матеріал, який свідчить про те, що ваша робота викликала суцільні нарікання.

СИГНАЛ 4. КОЛЕГИ НА КОЖНОМУ КРОЦІ ШЕПОЧУТЬСЯ ПРО ВАШЕ ЗВІЛЬНЕННЯ
Звичайно, куди краще особисто поговорити безпосередньо з начальством, а не довіряти коридорним чуткам, але і вони часом можуть послужити вам добру службу. Якщо ви все частіше чуєте від місцевих пліткарів, що бос подумує виставити вас за двері, то сміливо починайте підшукувати собі нове місце. Зрештою, диму без вогню не буває.

СИГНАЛ 5. КЕРІВНИЦТВО ЗМІНИЛО МИЛІСТЬ НА ГНІВ
Якщо бос в одночас перестав помічати ваші успіхи, то задумайтеся над тим, що ви явно здаєте свої позиції в цій компанії. Нехай і раніше ви не були його «улюбленцем», але елементарне «ви відмінно попрацювали» хоч зрідка чули. Показова байдужість і спалахи гніву на порожньому місці говорять про те, що, спільного кар'єрного майбутнього.

СИГНАЛ 6. ВАША ЗАРПЛАТА ІСТОТНО ЗМЕНШИЛАСЯ
Коли компанія переживає не найкращі часи, всім співробітникам доводиться затягнути паски тугіше. Керівництво в таких випадках пояснює причини зниження заробітної плати і намагається спрогнозувати термін тимчасових труднощів. Однак якщо під роздачу потрапили тільки ви - задумайтеся, а чи не хочуть вас попросити покинути насиджене місце? У деяких компаніях керівництво таким чином підштовхує співробітника до звільнення, сподіваючись на те, що зниження заробітної плати змусить його написати заяву за власним бажанням.

СИГНАЛ 7. ВАШУ РОБОТУ ПЕРЕВІРЯЮТЬ БІЛЬШ РЕТЕЛЬНО
Раніше керівництво цілком і повністю розраховувало на ваш професіоналізм, а тепер перевіряє мало не кожну букву в черговому підготовленому вами документі? Що ж, це може бути як хорошим знаком, так і поганим. В кращому випадку можна говорити про підвищення - начальство збирається зробити вам привабливу пропозицію, але хоче бути абсолютно впевненим у тому, що ви - саме та людина, яка йому потрібна. Ну, а в гіршому - подумайте про прийдешнє звільнення. Можливо, вам вже не довіряють так, як колись, і не вважають ваше перебування в колективі обов'язковим. Цілком імовірно, ви заслужили таке ставлення, допустивши серйозну помилку раніше.

На жаль, з роботою так завжди - ні в чому і ніколи не можна бути впевненим на сто відсотків. Сьогодні ви можете відчувати себе чи не найбільш успішним і перспективним співробітником великої фірми, а вже через пару місяців вам запропонують забрати трудовий договір у відділі кадрів. Саме тому варто уважно ставитися до всього, що відбувається навколо вас, і не ігнорувати недвозначні сигнали, що надходять з боку начальства і колег.

робота, робочі поради, поради, звільнення
Оціни пораду →
Переглядів: 1277
Рейтинг: 5.0/6

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ