ВойтиРеклама

рецепти від читачів

» » » На замітку безробітним: Де слід шукати вакансії?

На замітку безробітним: Де слід шукати вакансії?

На замітку безробітним: Де слід шукати вакансії? Візьміть до уваги що, джерелом вакансії може бути будь-яка людина або організація, яка може запропонувати Вам роботу.

Вакансії слід шукати:
• в газетах
Особливу увагу приділяйте публікаціям про:
- нові підприємства;
- підприємства, які мають потребу в додатковому штаті працюючих;
- підприємства, які планують створювати дочірні підприємства.

• в кадрових агенціях
Звертайтеся передусім у ті агенції, які мають позитивний імідж та тривалий час працюють на ринку праці. Перед початком співпраці ознайомтесь з ліцензією кадрового агентства.

• в щорічному телефонному довіднику
Аналізуйте довідники, наприклад, "Золоті сторінки України". Виберіть підприємство чи організацію, яка вас зацікавила. Зателефонуйте та домовтесь про зустріч.

• в центрі зайнятості
Ознайомлюйтесь регулярно з інформацією про вакансії, розміщені в терміналах. Не забувайте, що центри зайнятості надають додатаові послуги, які сприяють Вашому працевлаштуванню. Дізнайтесь про ці послуги у свого спеціаліста з працевлаштування.

• серед особистих контактів
Залучіть до процесу працевлаштування своїх знайомих, родичів та друзів. Повідомте, яку роботу Ви шукаєте, окресліть коло головних критеріїв.

• в інтернеті
Застосовуйте комп'ютерні технології при пошуку роботи. Регулярно відвідуйте сайти з пошуку роботи. Пам'ятайте, що інформація в інтернеті оновлюється постійно, з'являються нові пропозиції, нові вакансії. Переглядайте пропозиції роботи по 10-15 хвилин щоранку і щовечора.
Варто зазначити що, інтернет - глобальна система, яка дозволяє не тільки відшукати вільні вакансії, а ще й розмістити інформацію про себе, зокрема резюме.

• в телевізійних текстах, журналах, галузевих інформаційних бюлетенях, бібліотеках
Ретельно аналізуйте оголошення про вакансії в пресі. Звертайте увагу на те, щоб текст оголошення містив повну інформацію про підприємство та саму вакансію: назва, адреса, стаціонарні телефони, чим займаються, вимоги до претендента, пільги тощо. Залиште без уваги оголошення в якому обіцяють високу заробітну плату, швидке кар'єрне зростання, але надають обмаль інформації про саму роботу.

Успіхів Вам на теренах пошуку роботи! Живи і працюй!

робота, вакансії
Оціни пораду →
Переглядів: 304
Рейтинг: 5.0/3

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ