АвторизаціяРеклама

» » » 7 вигідних професій для роботи вдома

7 вигідних професій для роботи вдома

7 вигідних професій для роботи вдома Робота вдома - це не тільки знижений стрес, зручний графік і перевірка на дисциплінованість. Хоча прийнято вважати, що робота в офісі приносить більше грошей, це не завжди так - знання та вміння співробітника часто важливіше того, де він знаходиться. Ми зібрали сім професій, які дозволяють працювати з дому і заробляти солідні гроші.

Менеджер або директор з розвитку бізнесу
В часи кризи, бізнесу як ніколи важливо шукати нові напрямки зростання. Аналітику, який цим буде займатися, зовсім не потрібно сидіти в офісі. Працюючи віддалено, простіше дивитися на роботу з боку, вишукувати слабкі місця, відстежувати, як впроваджуються його пропозиції, і налагоджувати відносини з іншими компаніями. Зарплати у менеджерів і директорів з розвитку бізнесу різна і сильно залежить від досвіду, але фахівець який зарекомендував себе може претендувати на високий навіть за столичними мірками заробіток і зручний графік.

Менеджер з продажу
Все більше компаній не проти тримати менеджерів з продажу віддалено. Головне, щоб людина знаходила клієнтів, а зв'язуватися з ними він може і з дому. Заробіток повністю залежить від кількості і якості укладених контрактів: менеджер отримує з них відсотки. Найталановитіші можуть розраховувати на зарплату, яку можна порівняти із зарплатою колег, які щодня приїжджають в офіс.

Програміст
Попит на програмістів не падає, а хороших програмістів так взагалі не вистачає. Тому багато роботодавців готові піти на те, щоб співробітник залишався вдома, якщо він буде постійно перебувати на зв'язку і дисципліновано виконувати завдання. Якщо ви знаєте що-небудь більш-менш затребуване, будь це JavaScript, C# або Ruby, то майже напевно знайдете собі відповідну вакансію з високою зарплатою.

Перекладач
Звичайно, не кожен перекладач може розраховувати на високу зарплату. Має зійтися відразу кілька факторів: великий досвід роботи, позитивні рекомендації, не надто стандартна іноземна мова і щедрий роботодавець, якому ця мова потрібна у що б то не стало. У той же час переклад - ідеальна робота для дому, яка дозволяє як завгодно міняти розпорядок дня під свої потреби.

Системний адміністратор
Фахівцеві, який стежить за стабільною роботою серверів, зовсім не потрібно сидіти поруч із ними - майже всі проблеми можна вирішувати віддалено. Інша справа, це стресова робота, що вимагає бути напоготові 24 години на добу, і вона явно підійде не кожному. Тих же, хто готовий ризикнути, чекає солідна зарплата, яка не поступатиметься зарплатою системних адміністраторів в офісі.

Дизайнер
Дизайн править світом, і дизайнери диктують свої умови. Ті, хто не хоче працювати з офісу, втратять не так сильно, хоча і знайти відповідну вакансію буде складніше. Шанс є і у графічних дизайнерів, і у верстальників, а також у веб-, UI- і UX-дизайнерів. Правда, щоб отримати заповітну роботу вдому, може знадобитися ще більш вражаюче портфоліо, ніж у колег, що сидять в офісі.

Маркетолог
Як і у випадку з іншими професіями зі списку, від віддаленого маркетолога вимагають великий досвід роботи з конкретними прикладами вдалих кампаній, а також енциклопедичних знань в маркетингу і реклами. Ймовірно, тим, хто мріє про віддалену роботу, доведеться кілька років поїздити в офіс, перш ніж вони зможуть претендувати на віддалену роботу.

робота, пошук роботи, Професії, робота вдома
Оціни пораду →
Переглядів: 1983
Рейтинг: 5.0/7

ЗАЛИШТЕ СВОЮ ДУМКУ

avatar

СХОЖІ ПОРАДИ